Zobacz pojedynczy post
stary 07-04-2007, 10:34   #158
Thamion
Użytkownik forum
 
Thamion's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Nie znasz

Posty: 14
Stan: Niegrający
Domyślny

Dobra. Pominę te kontrargumenty, które wytoczył Ddevil.

to w dodatku które prawie zaznaczam PRAWIE nic nie wnoszą, a następnie jak ktoś Cię kontratakuje w tym wypadku osoba którą krytykowałeś to odpisujesz jakimiś deblinymi przypisami.

Bogu dzięki, że te "usterki" nic nie wnosiły. Ale według ciebie, jeśli coś dzieje się na dalszym planie, lub nie ma zbytniego znaczenia fabularnego dla całego tekstu, to można tam walić błędami na prawo i lewo?



Chłopie, uważasz, że ten twój kmieciu mówi z błędami bo ma prawo ... No cóż jeżeli tak uważasz to po co kogoś krytykujesz za podobne błędy np. "powstań" może ta osoba miała taki sam zamiar jak ty pisać głupoty

No to niech się wytłumaczy, tak jak ja to zrobiłem. Ale swoją drogą nie dziwi cię, że tylko w wypowiedzi kmiecia zrobiłem tak rażące błędy?


Jestem ciekaw np. czy Pan Tadeusz (mam nadzieje, że wiesz co to jest skoro jesteś już wytrawnym pisarzem to pewnie masz już na karku pewnie z 18 lat, jak gdzieś to stwierdziłeś)

Tak. Wiem co to Pan Tadeusz. Nie mówię, że jestem wytrawnym pisarzem, ale że jestem lepszy od Cie3by. A dzisiaj obchodzę 14 urodziny.


Jestem ciekaw ile już tych opowiadań napisałeś i na jaką skalę ... skoro stwierdziłeś, że znasz się na tym "fachu". Jak by to napisać : żal mi Ciebie i twojej obrony ...

Ani mi w głowie twierdzić, że się na tym znam. Troszeczkę tam wiem, ale to tyle co nic.

Spis moich opowiadań (w miarę chronologicznie):
- Ósma Gwiazda (50 stron A4, czcionką 12, żeby nie było) - Mój pierwszy "wyrób". Wprawdzie cienkie jak cholera, ale zacząłem mając chyba z 10 lat. Poza tym można na tych 50 stronach zauważyć, jak zmieniało się omje podejście do pisania.
- Overlord (5 stron) - Praca na pewien konkurs. Nie chwaląc się, ale zajęła I miejsce w Rzeszowie i okolicach w mojej grupie wiekowej.
- Rebelia (14 stron) - Komedia pisana wierszem. Też na konkurs. Zajęła II miejsce w konkursie regionowym bodajże, nie pamiętam.
- Opowiadanie bez nazwy. (39 stron) - Takie opowiadanie wypełnione ciągłą walką. Dość słabe zarówno fabularnie, jak i stylistycznie, ale można poczytać
- Bitwa pod Crecy (3 strony) - Opowiadanie o bitwie pod Crecy z perspektywy Anglików.
- Ardeny (3,5 strony) - Opowiadanie o walkach o Ardeny. Dość słabe. Na konkursie zajęło II miejsce w kategorii wiekowej 6 klasy-II gim. Wtedy chodziłem do podstawówki.
- Termopile (3,5 strony) - Opowiadanie o Bitwie pod Termopilami
- Point de Huc (2 strony) - Ostatnie moje opowiadanie. O ataku na Normandię.


Wybaczcie, ale chciałem połechtać swoją próżność.

P.S. Napisałeś więcej?
Thamion jest offline