Zobacz pojedynczy post
stary 10-08-2007, 17:37   #13
nUUBBa
Użytkownik Forum
 
nUUBBa's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Port Hope

Posty: 162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kolonazbaq
Profesja: Elite Knight
Gildia: Barnacles
Świat: Astera
Poziom: 116
Skille: 88/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

W zasadzie przyjmuje negatywne komentarze z pokorą i staram się poprawić błędy. Ale ta ocena UP (donad czy jakoś tak) to już normalnie mnie roz****ła. Człowieku co ty wogóle pier****sz ? MCA, CHAIN NIE ZBIERAM BO SIę NIE OPłąCA Z TYMDO SHOP BIEGAć JUż WIęCEJ GP Z ROTA WYCIąGNE W TYM SAMYM CZASIE NIż BIEGAJąC 300000 X DEPO -> SHOP KAPUJESZ CZY TO ZA TRUDNE ?
Nie no jak już oceniacie to konstruktywnie. A co do tych herezji to sam jesteś jedną wielką herezją, wypisałeś totalne bzdury pięknymi słowami.

PORADNIK JEST MOJą METODąNA ZAROBIENIE ! NIE PISAłEM WSZYSTKICH ITEMóW BO UWAżAM ZA WARTOśCIOWE TYLKO TE WYMIENIONE ! JEśLI KTOś MA INNY SPOSóB TO NIECH ODRAZU NIE PISZE, żE PORADNIK NIE PEłNY, BO JA SWOJE SPOSOBY ZAWARłEM W NIM ! MASZ LEPSZY POMYSł ? - NAPISZ !

Ogólnie widzę, że połowa ludzi ocenia po to, żeby sobie pościki trzaskać. Szkoda, że najprościej przychodzi im krytykanctwo w dodatku podparte czymś zupełnie bez sensu, odpowiedzieć na temat byle na siłe org.pl ...

ODPOWIEDZI DLA KOZAKA POWYżEJ --- DONAS ---

1. Sorry masterze, widać masz jakieś nadprzyrodzone zdolności i nikt nie jest w stanie ukraść ci lootbaga, geniusz ? < to napisze nawet na tibia.com w moim temacie, ludzie z mojego serwa się uśmieją ...

2. Pozycji napisałem tyle ile uważam za stosowne, wolę iść zbierać gp już na roty niż biegać 400000h z macami depo -> shop.

3. 20 lvl knight na Mint w dodatku z dużym zyskiem - a to jest dopiero dobre ahahhahaha Jeśli uważasz, że 20 Knightem da się tam zarobić nagraj mi filmik jak takim charem biegasz. UH za UH (zysk 30k, wydane runy 300k ?) no nie rozśmieszaj mnie. < też dobry wątek na tibia.com w moim temacie

Co do mojego expienia to ja nie ty, wiec napewno na 70 lvl na rot byś mnie nie zastał. Jestes naprawde zalosny, powiedz mi z czego wynika twoja zlosliwosc do mojej osoby ?

4. to jest uciążliwe uwierz mi bo biegałem tak swego czasu na facc. W domku wywalasz all na ziemie i później do bp a w dp jest zadyma z okienkami. Ale ty wiesz lepiej przeciez

Tymi słowami można podkreślić MOC jaka ma pan z komentarza UP. Nie rozumiem dlaczego inni są złośliwi. Z jego wypowiedzi wyraźnie wynika jedynie to, że chciał sobie pojechać kogoś, szkoda że trafiło na mnie.

niech niektórzy nauczą się pojęcia - OCENA KONSTRUKTYWNA ! - zal.pl
__________________
AFTER UPDATE
Originally Posted by Hemanhunters
.:: My bot is my life. fix it before I go crazy ::.
Originally Posted by Makrooo
.:: I am not nothing without tibiabot...xDD ::.

Ostatnio edytowany przez nUUBBa - 10-08-2007 o 17:45.
nUUBBa jest offline   Odpowiedz z Cytatem