Temat: Serwer Only Danera
Zobacz pojedynczy post
stary 17-09-2010, 13:43   #14868
Roro
Użytkownik Forum
 
Roro's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 35

Posty: 302
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: danera
Poziom: 44
Skille: 83/69
Poziom mag.: 15
Roro ma numer GG 2033029
Domyślny

heh z danery z old ekipy to ja posciagalem ludzi na Nebule i tam ciupamy(aktualnie sobie dostajemy po dupie w wojence ale zabawnie jest )
ja/pulos/budyn/kogut/dare fiend(polazl do zydow ale lozno z nim jest ) /mad/menel gral ale niegra juz/ w sumie to ktostam pewnie jeszcze sie znajdzie

moj name to Anielski Orszak Roro jakby ktos cos chcial to byle kogo na nebuli z mojej gild zagadac o mnie i mnie zwolaja odrazu


jak chcecie to kiedys moge wrzucic wszystkie filmiki z wszystkich wojen akcji itd to posmiejecie sie trochu niekiedy jest z czego

a takto to narqss chcial wrocic i zrobic fmc od nowa ale nieda rady narazie grac (zbieram ludzi na support na nebule w sumie sa nawet chetni ale potrzeba jakiegos kogos kto ich wszystkich pozbiera bo ja to logam raz za czas i niemam zbytnio czasu ale ogolnie to kazdy by poszedl jak pojdzie wiecej osob wiec chodzcie tam zajefajno normalni ludzie i niema brazoli debilnych na vt jajca zawsze sa jest z kim pogadac rl meeting itd itp no i po przejeciu serva pierwszenstwo na respy + NIEMA LAGOW expi sie duzo szybciej ja tam 190 edkiem na demach sobie latalem a mozna od 150+- juz latac ponoc jak seta sie ma msami na ueki expisz po 1mln expa na godz no jest w ch lepiej niz na laggerze)



pozdro dla prawdziwych
(hah dawno tego niepisalem)

hail Anielski Orszak:
Roro~
__________________
dont know fear...
never scarred...
just play on rulez...
Honor rulez...
Roro jest offline   Odpowiedz z Cytatem