Temat: Autobiografie
Zobacz pojedynczy post
stary 16-12-2010, 16:50   #13
Nupkin
Użytkownik Forum
 
Nupkin's Avatar
 
Data dołączenia: 05 09 2010
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Neptera
Domyślny

Na Rookgaardzie skonczylem swoja przygode po tym gdy dostalem bana.
Slusznie nie slusznie ale dostalem( screeny sa z innego forum gdyz te co mialem na kompuetrze poszly razem z formatem)

Siedzac w domu i narzekajac na kolejne update , pomyslalem ze w sumie moge sprobowac pobawic sie na Rookgaardzie . Moja pierwsza i zarazem ostatnia postac zostala zalozona 31 stycznia 2006 roku.
Wtedy oto pierwszy raz na Keltere zalogowal sie Ivar Ardo.

Na tym swiecie w czolowce byl tylko jeden Polak i w sumie jak to sie pozniej okazalo moj najlepszy kolega. Od razu postawilem sobie cel , trzeba zostac najlepszym Polakiem na serverze.

Expilem moze nie za szybko ale i uczciwie.


Lecz niestety tak jak sie domyslilem skonczylem grac .Znudzilo mi sie ciagle bieganie za wolfami , bugami wiec postac stala jakies 4 miesiace.
W koncu przyszedl Update i wprowadzili bosy na Rookgaardzie , wiec chcac nie chcac wrocilem znow. Dni mijaly i w koncu szczescie sie do mnie usmiechnelo.


Wtedy znow zachcialo mi sie grac. Levele szly szybko mozna powiedziec nawet bardzo szybko. Do dogonienia mojego rywala brakowalo mi tylko kilka lvli .


Wszystko bylo by elegancko gdyby nie to ze wszedl ElfBot.
Expy na Facc zaczely sie przeludniac .Przybyla masa "Rookstayerow"
Byl to czas na zakupienie Pacca. A co za tym szlo zrobienie addonow.( Bylem druga osoba na Rookgaardzie na Kelterze ktora miala Full Addony)
Duza zasluga w tym Uki Marka ktory pomagal mi jak tylko mogl.


Zdziwiony bylem tylko jednym ze Pacc Zone byl caly czas wolny. Zero ludzi przechodzacych na Pacc na maina i zero Rookstayerow.
Levely wpadaly wredy jak szalone z czego bylem bardzo zadowolony.



W koncu po okolo 2 latach z duzymi nawet bardzo duzymi przerwami udalo mi sie osiagnac swoj cel. Zostalem pierwszym Polakiem na serverze oraz 2 Rookstayerem .
Ostatni screen ktory sie zachowal :


Skonczylem grac gdy dobilem postacia 64 Lvl.
Nie expie juz na niej od okolo roku. Wiem tez ze nie wroce juz na Rookgaard ktory stal sie teraz pogonia za jak najwiekszym lvl .

Screeny z kolekcjami tez przepadly ( chary zostaly hakniete wiec nie ma mozliwosci bym je pokazal)

Zycze tez wszystkim Rookstayerom jak najlepszej zabawy.
Pozdrawiam.
Nupkin jest offline   Odpowiedz z Cytatem