Zobacz pojedynczy post
stary 31-07-2011, 03:05   #106
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

@voice, Prosze, przeczytaj w koncu genesis bo za przeproszeniem bzdety wygadujesz.

Cytuj:
- W Rookgaardzkiej biblotece jest mowa o jednym członku Cropwellów - jakim że cudem było ich dwóch?
Byla ich spora rodzinka, jeden jest opisany w bibliotece a info o reszcie na mainie znajdziemy.

Cytuj:
Jeżeli rycerz miałby ich aresztować, to po co miałby strącać Ghoula do grobu? I o co chodzi z "już wiadomo skąd ta teoria"? Mógłbyś jaśniej?
Spytaj rycerza (tak gdzies przeczytalem wiec o tym napisalem)
A z tym "już wiadomo skąd ta teoria" moj blad, juz daje edita.

Cytuj:
Co ma wspólnego POH z Rookgaardem? Jeszcze nie widziałem na pohu członka Croopwellów
To byla zwykla ciekawostka (buszujac na forach tez slyszalem, ze sie na niego nie natkneli)

Cytuj:
Nie sądzę, tu zataczamy krąg - Cropwellowie - Magia - Ołtarz Wilka - Crunor - Cropwell - Cropwellowie... Wilk był DLA albo OD Boga Crunora (fakt faktem, Crunor bogiem jest raczej dobrym).
Wilk byl w ofierze dla boga "Broga" (tego zlego) od swoich slugusow (orkow) (ty bys sie nie wnerwil jak bys cos zrobil a ktos to rozwalil na chwale twojego wroga?), prawdopodobnie Cropwell w pogoni za wiedza zdecydowal zaglebic sie w tajnikach czarnej magii ale w zamian mial sluzyc Brogowi (Czy cos w tym stylu, nie mowie, ze tak na 100% jest to tylko teoria).

Cytuj:
Jedna sprawa - TRZECH osobników pokonało Smoka, ale tylko DWÓCH zamurowywało Ghoula - symbolizują to DWA ciała w których znajdujemy ich ekwipunek - Katana, i Viking Helmet. TRZECIE ciało to ciało w którym znajdujemy keya - dlaczego te a nie inne? Tylko te ciała są świeże, dlatego po tym wnioskuję. Dlatego Cropwell mógł zginąć PRZED Ghoulem zostawiając świeży klucz, a nie W TRAKCIE.
Osobiscie mnie ta opowiesc z zamurowaniem ghoula cos nie ciagnie, poza tym to, ze wsrod nich byl Cropwell to tylko moja teoria.

Cytuj:
To IDEALNIE pasuje do wilka. Jest on ciepłokrwisty, niezbyt duży, no i chyba zdrowy
Czyz nie.

Cytuj:
Chodzi ci o kółko z wychodzącymi 8 strzałkami?
Tak.


Ciekawi mnie jeszcze to, ze gobliny rowniesz maja swoj rytual (ofiarowanie splesnialego sera) przypomina mi ten oltarz ten ktory jest przy swamp trolach kolo Venore (jak wiemy trolle stworzyl Brog, wiec splesnialy ser pewnie tez jest ofiara dla niego) a z kolei olatarz z goblin hella przypomina mi miejsce gdzie jest polozony ss. Czy ss jest rowniez ofiara dla broga, byc moze minotaury oddaja mu swoja furie pokazujac tym samym ze nie sa juz jego poddanymi, wiem wiem naciagam wszystkie fakty ale lepsze to niz nic.
__________________
Najlepszą odpowiedzą na głupie posty jest ich ignorancja.

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 31-07-2011 o 03:23.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem