Temat: SoF Done!
Zobacz pojedynczy post
stary 20-02-2007, 17:31   #557
-Per-
Użytkownik Forum
 
-Per-'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 90
Stan: Niegrający
Imię: Hacked !
Domyślny

Nie chcę, żeby ten temat odszedł gdzieś w odchłanie stron 3+, więc zrobie tutaj post i dam kilka podpowiedzi do tego jak zrobić żeby SoF zniknął. Wiem, że wiele osób na tym forum, wie jak to zrobić (może nawet połowa użytkowników), ale pewnie wielu także nie wie.


Dirt cave-rats-down, down-Igloo-rotworms} ok. 30 min

Nie myślcie sobie, że się chwale albo coś takiego. Napisałem wyżej dlaczego to pisze. Była już solucja (chyba około 30 strony), ale inna i mniej przydatna, więc jak ktoś połączy sobie te 2 solucje i wie coś o tym znikaniu i czytał cały ten temat to pewnie wymyśli jak to zrobić

@Michoss
Czytałeś cały mój post? Napisałem, że nie chce żeby ten temat odszedł na otchłanie stron 3+ i napisałem ten post, a przy okazji dla tych leniwych (i innych), dałem solucje. Niektórzy tam nie zaglądają na erig i wiki.hunted, lub nie palą się, żeby znać solucję, a jak zajżą do tego tematu to będą mieli gotowca. Nie wiem jakie są solucje tego na erigu lub wiki.hunted, ale tą pisałem sam i chyba jest inna. I jeszcze jedno NAPISAŁEM TĄ SOLUCJE TYLKO PRZY OKAZJI.

PS. W podpisie masz cele na forum : [...] "Podlizać się Corayowi i dostać podpowiedź do SS". Jak chcesz całe rozwiązanie lub podpowiedź, to napisz na PW. "Podlizać się Corayowi..." - rozwaliło mnie to.
__________________
I will never come back

Mnie udało się skończyć z Tibią - nie byłem jakoś tak strasznie uzależniony, lecz kilka razy próbowałem przestać grać, wiem że wiele ludzi próbuje przerwać grę w Tibie - życzę wam żeby Wam udało się tak jak mi.

Ostatnio edytowany przez -Per- - 20-02-2007 o 18:08.
-Per- jest offline