Zobacz pojedynczy post
stary 29-06-2011, 13:33   #33
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dlaczego tak mało komentarzy? Bo nikogo już nie interesuje RL Tibia.
Po zdjęciach widzimy jakie to ścierwo, konie, wielbłądy, co to kur** jest?!

Teraz zamiast ustawiać te same kolorki na RL Tibii podczas wojny, to będziemy wybiegali tak, że jedni na koniach, a drudzy na wielbłądach.

To już nie jest ta gra, która mnie przyciągnęła. Z resztą nie jest już od 3-4 lat.
Nowe grafiki wyglądają tak żałośnie, że aż smutno na to patrzeć, te konie wyglądają jakby grafik CIPSoftu wkleił jakieś zdjęcie z google. Te skorpiony są 3x większe od naszej postaci, a nowe demony wyglądają jak teletubisie.

Pompowanie wody, żeby kolejka działała... CIPSoft na siłę wprowadza jakieś eventy, żeby ludzie zaczęli ze sobą współpracować, ale nigdy nie wróci stary klimat gry, kiedyś współpracowaliśmy bo było warto. Gra dostarczała dobrej zabawy, a teraz? Będziecie jeździć na koniach i "fiatach" panda.

Jak wy w ogóle możecie w takie gówno grać? Możecie mi odpowiedzieć na to pytanie? To już nie jest Tibia, tylko jakieś nowe nie wiadomo co.

Będziecie wrzucać ciała do wody, żeby złowić rybkę? Haha... nie wiem kto pracuje obecnie w CIPSofcie, ale tak idiotycznych pomysłów jak oni wymyślają to ja nie widziałem nigdzie indziej. Kiedy jest milion innych, bardzo ciekawych pomysłów, sam miałbym kilka, ale nie lepiej wprowadzać taki syf.

Pozdrawiam i czekam na atak fajterów z forum.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline