Zobacz pojedynczy post
stary 03-08-2011, 01:23   #118
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

Polgan Bonecrusher , Urbat Afgars ,Kendram Benson sa to imiona 3 bohaterow.

TEKST PONIZEJ JEST TYLKO MOIM WYMYSLEM, NIE MA TEGO W KSIAZKACH LUB INNYCH ZRODLACH.

A wiec tak, prawdopodobnie w grobowcu spoczela rodzina cropwell'ow (by on ich wlasnoscia), jego potomek chcial ozywic jednego z nich (tym samym zamienil go w ghoula i zucil przeklenstwo na ten grobowiec(co znaczy, ze posiadal kontakty z bogiem smierci)), rycerz z thais ktory to zobaczyl stracil ghoula do grobu a potomka aresztowal, zaczelo ginac tam wielu ludzi (poniewaz drzwi nie byly zamkniete) wiec trzech bohaterow postanowilo zabic ghoula, jako, ze jeden z cropwell'ow zostal aresztowany posiadaja od niego key do grobowca (jak juz pisalem grobowiec jest rodziny cropwell'ow) weszli ale byl zbyt oslabieni przez poison fieldy, zaczeli walke z ghoulem, ich glonym celem bylo stracenie go za drzwi do ktorych posiadali key'a, udalo im sie, lecz gdy ghoul mial nad nimi wielka przewage postanowili poswiecic zycie dla dobra ogoly wiec jeden z nich zamknol dwojke kompanow z ghoulem, lecz z oslabienia padl na rotwormach i zostawil po sobie key.

Z kad tam roty? odp. karmily sie cialami.
Z kad tam szkielety? odp. z powodu klatwy.

Calkiem to spojne mi wyszlo, nawet czuc w tym klimat RPG, ale nadal nie wiem z kad ten pokoj/dzwignia/sciana dzielaca ghoula.

Cytuj:
@up - nawet niezle ;P. Trza jeszcze ogarnąć te groby po stronie PACC.
Jakie? jesli mozecie dajcie info o nich i jakies screeny czy cos (nie mam PACC'a).
__________________
Najlepszą odpowiedzą na głupie posty jest ich ignorancja.

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 03-08-2011 o 17:28.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem