Zobacz pojedynczy post
stary 13-05-2011, 23:21   #3418
rufuseq
Użytkownik Forum
 
rufuseq's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2007
Lokacja: Bełchatów

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Olympa
Poziom: 239
Skille: 109+6eq
Poziom mag.: 26
rufuseq ma numer GG Ci co mają znać znaj
Domyślny

Siema siema,
Jakby nie było to chyba koniec tej gry przynajmniej dla mnie. Nie ma chara nie ma sensu, nie ma z kim. Sypało się wszystko powoli ale tak musiało być. Przez Was tyle w to grałem ale nie żałuje
Nie wiem czy ktoś tu zagląda jeszcze, albo czy to ktoś przeczyta kiedyś ale:

Dziqa - zajebiste dzięki za wspólną grę mimo że w ostatnim czasie nie było juz jej praktycznie ale jak się cofnę o kilka lat...to się tego nie zapomni

Dziq - Tobie też wielkie dzięki, mimo że też ostatnio praktycznie nie rozmawialiśmy i tak pamiętam że przeze mnie straciłeś hajs (kiedyś postaram się go oddać w taki czy inny sposób ) i to niekończące się przekomarzanie z Tobą hah! Tego brakować będzie

Ryba - trochę już w to nie grasz ale w sumie Ty mi to pokazałeś więc dziękówa ziom

Adam - Tobie zapracowany człowieku też dziękuje za grę, zawsze mi się śmiać chciało z Twojego denerwowania się o słaby loot

Panky - za to że jesteś zdrowo walnięty i za to że z tego nie wyrośniesz nigdy wariacie

Ufok - za Twoją dorosłość i wyniosłość i skrupulatne liczenie profitu z każdego huntu a i specyficzne poczucie humoru, dziękówa

Korzeń - Tobie Brachu dziękować nie musze bo sam wiesz ile razem przeżyliśmy i jak się zżyliśmy przez te pixele :*

Wszyscy inni o których zapomniałem, lub nie napisałem, dziękówa, bo ogólnie dobre wspomnienia z gry i nie żałuje ale kiedyś trzeba to skończyć

Mam nadzieje że się kiedyś spotkamy wszyscy razem nie w pixelach, a w życiu i powspominamy trochę. Hail de'Cloud family!
__________________
korzeń: (12:55)
"Twoja truskaweczka chce byc dzis w Twoim truskawkowym snie, moje cialo jest jak miazsz i pragnie abys wzial je do ust"

"...niestety wszystko ma swoje wady, zalety"
rufuseq jest offline   Odpowiedz z Cytatem