Zobacz pojedynczy post
stary 07-08-2009, 22:36   #8
Noradin
Użytkownik Forum
 
Noradin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008
Lokacja: Poznań/Berlin

Posty: 416
Stan: Niegrający
Imię: SPRZEDANE
Profesja: Elite Knight
Gildia: SPRZEDANE
Świat: SPRZEDANE
Poziom: 192
Skille: 90/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

@up

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuraudo Pokaż post
Ohayo !
Razem z kumplem zaczęliśmy tworzyć grę na podstawie anime Bleach. Problem leży w tym, że ja jestem grafikiem postaci i kilku innych rzeczy, on Webmasterem,ale żaden z nas nie zna się na malowaniu np itemów czy niektórych efektów do spelli, lecz mimo to co już tworzymy zaczyna nabierać kształtów.

Poszukujemy osób/y, która zna się na itemach bądź elementach przyrody. Roboty nie jest zbyt wiele, a wynagrodzenie bardzo godne.

Za pomoc oczywiście jeśli grafik zechce dostanie Administratora bądź / i pieniądze z zysków płatnego konta.

Póki co mamy aż ponad 90 grafik postaci oraz kilka grafik niektórych rzeczy, a także nieźle zaczynającą stronę !

Jeśli czegoś nie wymieniłem / zapomniałem bądź będą konkretne pytania : Pisać na gg 6437813 .
1. Owszem,każde forum graficzne [ps. Ala tibijskie? To każde graficzne,a jak robisz ots to wypierpapier stąd].

2. Patrz cytat,nie nie napisałeś że masz sponsora albo jestem ślepy. Po za tym,kolega co nie chce kasy? Pewnie amator... Chłopie,sam robiłem kiedyś grę i grafiki znalazłem na KAŻDYM forum graficznym. Webmasterstwa się nauczyłem dedyk kolega opłacił [1350 zł długu o.0] i się zaczęło. Tyle że po 2 dniach serv padł. Powód? 0 ludzi. Był to amatorski projekt więc myślę że z twoim też tak będzie. Nie obraź się,ale lepiej popracować rok,dwa,trzy,dwadzieścia [xD przesadziłem],żeby tłumu się przyciągnęło i mieć frajde z stworzenia czegoś nowego i z kasy [ ] którą zarobiłeś.
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
zagramy w zgadnij kotku co mam w środku?
Noradin jest offline   Odpowiedz z Cytatem