Zobacz pojedynczy post
stary 01-02-2009, 10:24   #472
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^tinup^ Pokaż post
jakie wy kurwa niedolezne dzieciaki
Znów miałem racje, to boterzy z argumentów przechodzą na wyzwiska.

Cytuj:
Prawda jest taka ze kazdy z was po jakims czasie bedzie uzywal botow albo juz to robi tylko sie nie przyznaje(jak ja kiedys)
Chylę czoła przed prorokiem..... not!


Cytuj:
ten co zrobi na manualu bedzie siedzial przed pierdolonym komputerem i meczyl te potwory(nie myjac sie i nie utrzymywac kontaktu z rzeczywistoscia) bo musi bic lvl a jak da loga to mu spawna zajma
Czyli tak wygladało Twoje expienie manualnie? Nie mycie się i brak kontaktu z rzeczywistością? Dla Twojej wiadomości, można expić manualnie zachowując przy tym higienę i kontakt z rzeczywistością.


Cytuj:
ten co postawi bota zalatwi sobie jakies sprawy na RL spotka sie ze znajomymi I TEZ WBIJE EXPA
Pff, zajrzyj kilka(naście) stron wcześniej by przekonać sie, jak argument "boty maja RL" został obalony.


Cytuj:
ale wy kurwa tego nie rozumiecie bo gracie w tibie od niecalego roku i wymadrzacie sie jakbyscie stworzyli ta gre i wiedzieli o niej wszystko...
Gram od czterech lat i wiem o tej grze więcej niż na oko 90% boterów.


Cytuj:
Za niedlugo ta gra rozpowszechni sie do takiego punktu ze 10 latki nie beda wychodzic na dwor bo beda woleli spedzic czas przed komputerem albo koledzy jakiegos dzieciaka ktoremu nie wychodzi w RL life beda grac w tibie i on ktoregos dnia wpadnie do domu zaplakany ze jest odtracany przez spoleczenstwo pomysli MUSZE WBIC DUZY LVL TO BEDA MNIE LUBIC... ALE KURWA JAK TO ZROBIC.? WIEM! KUPIE BOTA I SIE NIENAMECZE!! i tak czy inaczej kurwa kazdy z was kiedys bedzie botowac
Widzisz przez jakie patologie powodowane jest bocenie.


Cytuj:
zaraz pewnie jakis pierdolony obronca ucisnionych(CipSoftu) sie wypowie ze jestem przykladem czlowieka zniszczonego przez tibie ale kurwa co taki ktos moze wiedziec jaki jestem na RL albo jaki ogolnie jestem...
Uzależnionego od Tibii raczej tak.
Nie potrafisz przyjąc do wiadomości że można grać i dobrze sie bawić bez maniaczenia 15h exp manualnie i pozostałe 9h botem?

Cytuj:
chcesz mnie obrazic? prosze bardzo bo mam na te wypowiedzi wyjebane..
To Ty zaczynasz obrażać. Ja nie muszę.

Cytuj:
nie wyzywajcie ludzi ktorzy botuja bo oni poprostu po czasie straconym przed komputerem zrozumieli ze mozna RL z lvlem w tibi polaczyc przy pomocy

Mozna to łączyć i bez pomocy bota. Chyba że uzależnienie wjechało komuś na głowe i musi botować, żeby następnego dnia przeskoczyć na pozycje o 1 wyższą na Erigu.

A co do wyzywania... sam sie zastanów..... po przeczytaniu swojego i mojego posta... kto tu kogo wyzywa.
Kojotes jest offline