Zobacz pojedynczy post
stary 06-03-2009, 16:28   #21
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Cytuj:
Jak dla mnie ten beast gówno potrafi nie wiem w czym ta cała podnieta.. Oglądam jego filmy i stwierdzam że to zwykły pk który nie za wiele umie.. Ile razy jest okazja, żeby sieknąc z ue
Tylko, ze na jego lvl i mlvlu UE wali niewiele wiecej od SDka. Potrafi wystarczajaco zeby w stosunku do ludzi grajacych w tym momencie na pvp byc uwazanym za dobrego.

Cytuj:
W tym filmie to już na prawdę pokazuje, że gówno potrafi.. Po kiego grzyba stawia te DS'y skoro one ledwo się ruszają...
A dlaczego nie?

Cytuj:
Jak już to mógł m wallować albo jak jego ziomek (któremu później podjebał ciało z przed nosa i sam lootem się żywił) walnął ue on mógł też szybko jeśli nie byli na jakimś tam korespondencyjnym programie...
No ty bys napewno na otwartej pustyni go strapowal tymi mwallami.

Siedze dlugo na tym forum, na WOT, ogladam duzo filmikow PK i obiektywnie stwierdzam, ze dawno, dawno nie widzialem czegos lepszego, moze Aracha, Wizav, ale ciezko powiedziec bo maja wyzsze lvle. Pewnie sie powtarzam, ale prosze bardzo mistrzowie - pokazcie mi cos lepszego, juz niekoniecznie w waszym wykonaniu, mozecie wrzucic trzy boty i grac z kumplem, wisi mi to, chce zobaczyc efekt, ktory jest waszym zdaniem taki prosty. Walcie swoje UE, stawiajcie mwalle i FE, tylko to nakreccie.

Cytuj:
Dodam ze pkowac 68 msem ktorego masz w dupie jest o wiele latwiej zabijac niz normalnym charem ktorym grasz na codzien.
On PKuje kazdym charem, bo wierzy, ze nie padnie dzieki temu, ze potrafi wykorzystac przewage jaka daje mu mapa - piramidy na Ankh itd, dash.

Jak wam sie nie podoba to wrzuccie swoj filmik w ktorym uciekacie przed takimi lvlami bez bota na otwartej przestrzeni. :z
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------

Ostatnio edytowany przez piramjida - 06-03-2009 o 16:31.
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.