Zobacz pojedynczy post
stary 02-11-2008, 00:41   #66
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
To już sobie fantazjować nie można..? achh...
Zobacz ile w ostatnim czasie dodano pierdół, dla 12 letnich dzieciaków, wychowanych na przygodach prosiaczka kwika. Na prawdę nie sądzisz, że trzeba jakoś się zabrać za problem przeludnionych światów nonpvp i przepełnionych expowisk? Dochodzą do tego masskicki i wieczorne laggi.
Sam grałem 4fun, ale mam świadomość tego, że nie można cały czas powtarzać, że "nie exp jest najważniejszy". Jeśli będę chciał sobie na pogawędzić o dupie marynie, to będę mógł zrobić to równie dobrze na faccu.
Tibia upadła już chyba na samo dno. Stało się to dokładnie przez takich "myślicieli" jak ty, którzy tylko czekają na dodanie krówek, koszatniczek i chomików. Cipsoft to widzi, zaimplementowywuje tego typu pierdoły do gry i czeka, aby taki "Zbysiu Nalesnik Czarnego Zla" jak ty kupił płatne konto i chodował pixelowe chomiki w Tibii.
Na początku, te updaty traktowano z przymrużeniem oka. Jednak po kilku upach, rozrosło się to do tego stopnia, że dziś możemy co najwyżej podziwiać upadek tej niegdyś prężnie rozwijającej się gry.
Cytuj:
... Nie wiem co złego widzisz w prowadzeniu ogródka ;D
Jeszcze ma czelność się mnie pytać.

Cytuj:
Drzwi też mam za sobą zamknąć?
Tak moim zdaniem, było by najlepiej.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 02-11-2008 o 00:52.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem