Zobacz pojedynczy post
stary 12-06-2008, 23:25   #87
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dwa pytania:

1)
Cytuj:
Fora prywatne
Fora prywatne różnych grup użytkowników. Widzisz tutaj tylko fora tych grup, do których należysz.
Nie widać tam for grup do których się należy. Niedawno wysunąłem sugestię, że jest to z tego powodu, że jest podział na grupy ze względu na:
Cytuj:
Grupy
Członkostwo w grupie
Z czego pierwszy podział jest do tego, aby było widzoczne to w profilu. Jednak można wejść na fora do których się nie należy.
Drugi podział. Kiedyś był tylko ten dla wszystkich grup, był napis pod nickiem, szczegółowo dopracowane, oraz ogólnie git. Jednak ktoś przyszedł i skasował te grupy (aluzja, ironia, sarkazm) tworząc serwis gildie.pl i niedługo po tym powstał Support. I parę innych grup.
Wniosek. Oddzielono grupy na te "lepsze" i "gorsze", tzn. jedne mają, że się tak wyrażę, większy komfort.
Teraz moje pytanie: Czy miałem rację pisząc, że jest taki podział ze względu na to, że Support jest Supportem (fakt- zasłużyli), a reszta grup to grupy fanowskie? Czyli jakby połączyć te dwie sekcje- albo raczej podpisać fanowskie grupy do grup z Supportu, CSa itp. to grupy byłyby wyrównane?

2.
Cytuj:
Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 1, gości: 0)
Nari+
Co robi ten plusik obok mojego nicka? Zauważyłem go jeszcze wtedy jak zrobiłem to kąta, tzn. pojawił się po jakimś czasie. Na poprzednim tego nie było. Was ist das?

@down Haha Całkiem możliwe. Że jeszcze na to nie wpadłem .
__________________
*Tooku sora mado no mukou*


Ostatnio edytowany przez Nari - 12-06-2008 o 23:39.
Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem