Zobacz pojedynczy post
stary 20-06-2008, 12:00   #287
mana'potion
Użytkownik Forum
 
mana'potion's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2008
Lokacja: Litwo ojczyzno moja
Wiek: 28

Posty: 268
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana zasrana
Poziom: 45
Skille: sła/be
Poziom mag.: 9?
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Haky Pokaż post
Acha czyli mozna zrozumiec, ze lubisz stac w kolejkach zostawac z nich wypychany itp itd ??...GL!! mi sie w tym upie nie podoba Grafika Zbrój (wróćmy do tibi 7.6 byla najlepsza wersja jak dla mnie i dla wielu innych musicie sie zemna zgodzic ze w tibi 7.6 byly wyrownane postacie... i to byla najlepsza tibia annhi wykonywalo sie patrzac na monitor teraz mozna go wykonac poprzez ogladanie euro 2008... kiedys byl taki pomysl ze zrobia tibie 7.6 tylko 2 serwey jezeli pamietam i bylo by wtety swietnie ) a teraz ta grafika upodabnia sie do gry "rack na rock" jezeli dobrze napisalem ... A co do tego upd8 jak co rok wydawal sie zalosny ale nie bylo tak zle jak sie przyzwyczai palka tez zwalili upd8 temu i co?! dalej nimi graja chociaz bija na 4 kratki z rsow... uroki upd8 mozna tylko oceniac moim zdanie "W PRAKTYCE" ale musicie przyznac ze armory wygladaja jak w carton network :,>...
Ta grafiki w tibi 7.6 były zajebiste. Studded Helmet wyglądający jak zardzewiały garnek. Chain armor jak koszulka w kratkę rox. Ale ta też zajebista nie jest. Trzy pierwsze bronie na obrazku przypominają książki na patyku.


@Update
Coraz bardziej mi się podoba. Hmm nie wiem czy mi się zdaje czy bowy mają coś wspólnego z żywiołami??
1.(niebieski) lód,
2.(czerwony) ogień,
3.(Zielony) ziemia,
4.(zielony) raczej energia.
__________________



Notka

My Music List:
1. HappySad,
2. System of a Down,
3. Harlem,
4. Dżem,
5. Coma,
6. Kombajn do zbierania kur po wiosce.
7. Farben Lehre

Only rock/hard rock
mana'potion jest offline