Zobacz pojedynczy post
stary 25-11-2004, 19:33   #2
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Mkay, w takim razie sie pozegnam. Skoro Wam nie pasuje moj styl ipsania (a ja sie nie zmienie), i skoro Wy jako sztandar bierzecie cos, co nie ma zwiazku z tematem (bo co maja moje "kompleksy" do przeklenstw?), to ja nie mam zamiaru sie dalej klocic. "Wygranego nikt nie pyta o powody wojny", ah? Zyj dalej, nieswiadomie. Mnie to wisi, dynda i powiewa. Moze jeszcze tu czasem bede zagladal... Ale raczej nie. Pa, pa.

Ah, i jeszcze jedno. Ch^uj mnie obchodzi, jak bardzo to Was wkur^wia i jak wy na to reagujecie. Jestem, jaki jestem i ja sie nie zmienie. Myslalem, Scor, ze masz lepsze o mnie mniemanie. Coz, przeliczylem sie. Ale nie sadzilem ze zaczniesz najezdzac na najslabsze moje punkty, ktore poznales dzieki kilku rozmow prv i na #teologii... Coz, widac nie kazdy mzoe sie powstrzymac, nieprawdaz? -.-
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline