Zobacz pojedynczy post
stary 25-11-2004, 19:59   #8
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Co do samych przeklenstw, to tak:
[07:40:37] @(Maqus) eerion to dlatego ze nie umiesz przekonywac
[07:41:11] @(Maqus) jak masz sile przebcia to nie musisz klac, no chyba ze Ci juz nerwy puszcza

[07:42:35] @(Polin) eerion: wiec jesli jestes takim ograniczonym prostakiem, ze nie potrafisz przekazac emocji bez uzywywania slow powszechnie uznawanych za obelzywe to pozostaje tylko ubolewac nad twoim prostym umyslem

@post Kalda
Owszem, miałem o tobie inne mniemanie. Ale poprzez pewne dyskusje wlasnie na #teologi, potem (albo przedtem) na Skype zmieniłem je. Moglbym sie powstrzymac, ale do jasnej niedoli, skoro nic nie dziala,to trzeba siegnac po pewne nienormalne srodki. A, pozatym nigdzie w tym poscia nie pada twoj nick (pozatym, nie jestes baronem juz, zapomniales?) wiec rownie dobrze moglby byc zaadresowany do Krysi_Bezimiennej IV. I znow probujesz robic z siebie bohatera, odchodzac w cien. Napisałem topik tylko dlatego, że była akcja z Estrie. Ty występowałeś tam w roli słusznie poszkodowanego. A jako że ostatnio na IRCu troszke sie rozbestwiłeś, (nie, nie chodzi tu o ćpanie do cholery, tylko o inny text, made by Ty (wszelkie prawa zastrzelone)) to postanowiłem wyciągnąć Twoje "brudy" na wierzch. Możesz zrobić to samo ze mną, i wiesz co? podziękuję Ci. Przestań si bawić w recerskość, i trozejżyj sie dookoła- świat jest piękny, nawet pomimo tego że w iraku jest wojna, w Ukrainie mają burdel, a moja profesorka od Polskiego złamała sobi dziś paznokieć. NIE UŻALAJ SIE TAK.

Kolejna jazda jest zwiazana z tym, że ty myślisz teraz jak typowyt czternastolatek - albo bedzie tak jak chce, albo zabiore swoje zabawki i pójde do innej piaskownicy. Okej, idź, masz WOLNĄ WOLĘ, możesz robić CO_CHCESZ. Tyliko nie użalaj się nad sobą. Znasz Estrie, chyba nawet dłużej niż ja (gery..) Wieć jak możesz się dziwić temu wszystkiemu?

Gangrelku, Estrie dostała opa za całokształt, za to zco było na Gerym. Za to, że ma mój szacunek. A, i miło, że powiedziałeś ze jest dziewczyną besn'a tylko co z tego? moj sasiad (ulraunt) tez wlazi na kanal, ale nie ma dyspensy, wiec nie gdybaj mi tu laskawie.
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline