Zobacz pojedynczy post
stary 25-11-2004, 23:00   #16
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

Zacznijmy od poczatku...

24:11 [20:13:10] * Joins: nikt ([email protected])

Od kiedy tylko Baron wszedl na IRC'a nie uzyl zadnego wulgaryzmu.

24:11 [20:14:45] * Joins: Kryniak ([email protected])

Tuaj wchodzi pewnien Tibijczyk i jak mozna zobaczyc w logu do ktorego link znajduje sie w pierszym poscie Scora, zaczyna spamowac(pisac slowo<enter>slowo<senter> itd.) i pisac polskimi znakami...

Takie cos bardzo wkurza i ludzie poprostu sie denerwuja w takiej chwili.

Wtedy Baron pod wplywem zlosci i ignorancji Tibijczyka pisze:

24:11 [20:15:47] <Treto|SC> umiesz pisac jedno zdanie w jednej linijce ? czy to az tak trudne ? : P
24:11 [20:15:51] <Kryniak> moglbyktos
24:11 [20:15:53] <nikt> nie
24:11 [20:15:55] <Kryniak> [pwiedziec mi
24:11 [20:15:57] <nikt> nie
24:11 [20:16:01] <Treto|SC> My friend had a girlfriend and he hated bitch....
24:11 [20:16:01] <Kryniak> aha
24:11 [20:16:06] <Kryniak> szkoda
24:11 [20:16:06] <nikt> Dopoki nie nauczysz sie pisac zdan w jednej linijce
24:11 [20:16:12] <Kryniak> kk
24:11 [20:16:13] <nikt> a nie roz*******ac ich na kilkaset czesci <-- to jest wlasnie powod z ktorego Estrie i Scor zrobili nie lada afere, zalosne...
24:11 [20:16:22] <Treto|SC> orzeczenie, podmiot, dopelnienia, przydawki, okoliczniki w JEDNEJ LINIJCE

No i zaczelo sie.

A teraz glowna czesc mojego posta.

Takie zjawisko jak opisalem wyzej zdarza sie bardzo czesto, nawet kilka razy dziennie. Wiele osob czesto w takich przypadkach uzywa wulgaryzmow i jest to juz "normalne" od prawie roku na naszym kanale. Zreszta bardzo czesto uzywa sie "brzydkich slow" w czasie zwyklej rozmowy. Przez okolo rok jak aktywnie uczestnicze w zyciu IRCa nikomu to nie przeszkadzalo... Kiedys Scor napisal skrypta ktory kopal osobe z kanlu za przeklenstwa, ale na nasza prozbe usunol go. Oczywisie jezeli ktos nadmierznie ublizal komus lub caly czas przeklinal byl odpowiednio karany. Dobrze wiemy ze przeklinac to nie jest dobra rzecz, ale kazdemu sie zdarza(nawet Scorowi...) i nie rozumiem tego co zaszlo wczoraj...

Czy Kaldrick zrobil az naprawde tak straszna rzecz ze trzeba bylo o tym pisac na forum, robic wielka afere? Moim zdaniem Estrie przesadzila i to grubo. Wiele razy ja i nie tylko ja przeklinalismy w jej obecnosci i nawet slowem nam nie wspomniala o tym zebysmy przestali! I co to wogole ma znaczyc. Pewna czesc osob siedziala na tym kanale przez prawie rok, wszystko ukladalo sie piknie, bylo fajnie, atmosfera az nagle wchodzi jakas Estrie i furrora. Robi afere z tego ze Kaldrick powiedzial "brzydkie slowo"... olaboga, zaraz swiat sie zawali, apokalipsa no normalnie umieramy z tego powodu! Ludzie opanujcie sie i nie robicie afery z byle gowna! Dlaczego w ciagu takiej masy czasu, nikt nie zwrocil uwagi na te wszystki bluzgi itd.?! A moze jest to poprostu zwykle lizanie dupy Estrie zeby was bardziej polubila, bo wkoncu jest dziewczyna? Co z tego ze byla modem na tibia.gery.pl ?? Byla nim przez jakies 2 miesiace. Kald tez byl modkiem i na gery i na tibia.pl, powiedz mi Scor, co to ma do znaczenia? Moim zdaniem jest to bez sensowne robie czegos z niczego i nie pozwole zeby jakas nowo przyszla osoba ustala zasady jak ja i moi koledzy mam sie zachowywac w jej towarzystwie. Nie podoba sie? Od czego jest przycisk ignore? Proste, nie chcesz, nie sluchasz.

@Scor i o Kaldricku.

Widzisz zawiodlem sie na tobie. Jestes moderatorem i jaki przyklad dajesz uzytkownikom? Zeby kolege ktory ci zaufal i ktory cie polubil zjechac publicznie na forum? W tym momencie to ty zachowales sie jak smarkacz. Takie sprawy zalatwia sie na priv, a nie na forum gdzie wszyscy ludzie to czytaja. Moze ty jestes perfekcyjny, ale kazdy ma swoje wady i zalety. I jezeli chcem mu o tym powiedziec, to powiedz mu to w 4 oczy a nie oswiadczaj wszystkim to. Cieszyl bys sie gdyby ktos objechal Cie tym z czego mu sie zwierzales i o czym z nim rozmawales? Jestem pewny tego ze Kald nie wypomni Tobie Twoich wad bo nie jest takim zwyklym chamem.

@ #tibia.pl

Mozesz mi Scor juz zabrac flage i dac ja Estrie, bo ja nie mam zamiaru wiecej pokazywac sie na waszym kanale. Mialem o Tobie bardzo dobra opinie ale niestety zmienila sie ona. Ciekawe jak dlugo bedziecie, o ile wogole bedzicie jechac na chorych zasadach Estrie.
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline