Temat: Polska...
Zobacz pojedynczy post
stary 23-06-2007, 18:04   #25
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

1. zagrozenie demokracji to czysty slogan propagandowy... ktos tam wspominal o lustracji jako srodku walki politycznej z niechcianymi osobowosciami... i dobrze, jezeli ktos wspolpracowal, donosil itd to jakim prawem ma teraz zajmowac wysokie, dobrzeplatne stanowisko? problem pojawia sie tylko taki ze moze dochodzic do naduzyc polegajacych na tym ze ktos byl tylko do wspolpracy namawiany ale niczego nie zrobil. ale jezeli takich sytuacji nie bedzie zbyt wiele, a te ktore sie pojawia to zwykle pomylki to popieram lustracje w 100%.

2. jak slysze obroncow "biednych lekarzy i pielegniarek" to zbiera mi sie na wymioty... o poziomie polskich lekarzy wole sie nawet nie wypowiadac, w 90% siedza nic nie robia i biora za to gruba kase. pielegniarki? w wiekszosci zwykle osoby ze srednim wyksztalceniem. nieuprzejme, o*******ajace sie do granic mozliwosci i czekajace tylko na "drobny dobrowolny prezent". mam czlonka rodziny w szpitalu, 80 lat, ma problemy z poruszaniem sie. jakie sa w owym szpitalu obowiazki pielegniarki wzgledem tego pacjenta? przyniesc termometr, pobrac krew, dac zastrzyk. reszta musi zajmowac sie rodzina. i za co ona chce dostac podwyzke? za nicnierobienie? ja mam srednie wyksztalcenie, nic nie robie i nie dostaje za to pieniedzy, a ona ma srednie wyksztalcenie, nic nie robi i dostale ~1,500.

sprywatyzowac w 100% sluzbe zdrowia to od razu przestanie im sie w dupach przewracac, konkurencja zrobi swoje.

3. imho chyba jedynym rozwiazaniem dla polskiej oswiaty jest zniesienie obowiazku szkolnego po 6klasowej podstawowce. nauczyc debili pisac, czytac, dodawac i odejmowac a pozniej niech robia co chca. jezeli ktos nie chce sie uczyc to i tak tego nie robi a pelno jest idiotow ktorzy chodza bo musza, nie wyrzuca ich to sobie chodza pow*****ac innych. zniesiony obowiazek- mozliwosc calkowitego usuniecia ze szkoly. i poziom edukacji w gimnazjach podniesie sie dosc znacznie. w szkolach srednich sytuacja nie jest az tak zla wiec o nich sie wypowiadal nie bede.

a giertych niech sobie jest, jak na razie prawie zaden z jego kretynskich pomyslow nie przeszedl i tak

punkt 4 pomine
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem