Temat: Polska...
Zobacz pojedynczy post
stary 23-06-2007, 18:13   #26
AnElKa
Użytkownik Forum
 
AnElKa's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Lokacja: Braniewo
Wiek: 31

Posty: 192
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Knight
AnElKa ma numer GG 3969326
Domyślny

Shadow, thor, przeczytajcie:


Oto "wymiana" notek między mną, a sławkiem:



slawekmag

Kaczory zrobiły dużo dla polski? Ach, kocham kaczory! Jacy są boscy! I ten ich wzrost!


Głupie dziecko.



Ja


Imho? Sucks!



"Tusk byłbym lepszym prezydentem/ premierem od kaczora. Kaczory tylko kwaczą i nic nie robią. Trudno już słuchać tego kwakania. Kaczka nie powinna zajmować się polityką"


Jedna z jego wypowiedzi, resztę pozostawie bez komentarza.




slawek



Naprawde upośledzone dziecko. Najpierw pisze mi negatywną notkę za to, że skrytykowałem kaczyńskich. Potem jeszcze jedna notka pomimo, że za swoją "sympatię" do kaczyńskich został niemalże zjedzony w pewnym topicu o reklamie PO.




Ja

Haha, dziecko się odwdzięczyło za notkę, jaką mu postawiłem za jego b. głupi post!


Rofl




Cytuj:
Kaczory zrobiły dużo dla polski? Ach, kocham kaczory! Jacy są boscy! I ten ich wzrost!



Cytuj:
Głupie dziecko.

Nie chciałbym kto tu jest "głupim" tudzież dzieckiem.






I komentarz Badzo

Twoja notka dla AnELKi:

Cytuj:
Naprawde upośledzone dziecko. Najpierw pisze mi negatywną notkę za to, że skrytykowałem kaczyńskich. Potem jeszcze jedna notka pomimo, że za swoją "sympatię" do kaczyńskich został niemalże zjedzony w pewnym topicu o reklamie PO.

Joł, ale z Ciebie ziomal. AnELKa potrafi przynajmniej wytrwac w swoich postanowieniach, a nie tak jak Ty zmieniac swoje zdanie co chwila bo inni tak mówią/robią.

PS."Kaczyńskich" pisze sie z duzej litery. Wnioskuje, ze napisanie tego z malej litery, mialo byc znakiem braku szacunku. Błąd. Kaczynscy, tak samo jak Giertych, czy Lepper, są osobami dorosłymi, a Tobie, jako dzieciakowi nie wolno tego braku szacunku okazywac. Nie mowie tu o szacunk za decyzje polityczne, czy cos jeszcze innego, ale chodzi o wiek. Bo ci politycy przezyli WIELE więcej lat niz Ty i wiedzą o wiele więcej niż Ty. Proste? Poza tym, kultura osobista nakazjue wlasnie tego.

Pozdro 666




I ze mną nie można prowadzić dyskusji bo wyzywam i to zawsze JA zaczynam wyzywanie? Żal mi was, chłopcy..
__________________
Ciągle za dużo kb! A jak ja podaje jak ktoś ma 2mb+ w podpisie to oczywiście żeruje przez 2 następne miesiące >.<

Ostatnio edytowany przez AnElKa - 23-06-2007 o 18:15.
AnElKa jest offline   Odpowiedz z Cytatem