Zobacz pojedynczy post
stary 02-11-2005, 15:57   #106
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nig'gaz
Prosiłbym o odpowiedź na:
1) Mam na koncie 3 postacie, jedna na mainie i dwie na rooku. Jak kupuję PACC'a te trzy postacie dostają go. Teraz mam zamiar zrobić czwartą postać, lub więcej, PACC nadal trwa. Czy ta nowa postać będzie mieć PACC'a??
PACC jest na CALE KONTO wiec zrob sobie ile postaci chcesz - wszystkie beda mialy PACCa (czytanie ze zrozumieniem sie klania)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nig'gaz
2) Kupuję domek z trzema łóżkami. Mam palladyna i dwóch druidów. Czy jak położe ich trzech w swoich łóżkach każdemu będzie rosnąć życie, mana i SOULE?
Kazdemu bedzie roslo zycie, mana i soule.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nig'gaz
3) Nawiązanie do pytania nr. 2: Czy trzeba jeść przed położeniem się do łóżka aby rosła mana, życia i Soule?
Tak, zeby cokolwiek roslo podczas snu musisz byc najedzony.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nig'gaz
4) Co zrobić aby położyć spać postać i czy jak już ona to wykona, to jednocześnie mnie wyloguje??
Musisz kliknac na lozko prawym przyciskiem myszki i wybrac opcje "use". Postac zostaje wtedy automatycznie wylogowywana z serwera i śpi. Gdy sie zalogujesz po prostu "obudzisz sie" kolo lozka.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nig'gaz
5) Gdy zaproszę do domu osobe z innego konta posiadającą PACC'a będzie ona mogła spać w jednym z łóżek??
Tak, wszystkie zaproszone osoby z PACCem moga spac w lozkach.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nig'gaz
*6) Sorki, że nie związane z PACC'em ale skoro pytam: Dostałem NameLocka... nawiem nie wiedziałem, że zrobiłem nick podobny do przezwiska na murzyna. Czy jak zgodzą się już na nowy nick, będę w miejscu gdzie ostatnio byłem, będę miał swoje eq i czy bezpiecznie kupywać na te konto PACC'a?
Zalogujesz sie tam, gdzie sie wylogowales ze wszystkim co miales. Tylko imie sie zmieni. Poki nie uzywasz zadnych "programow wspomagakjacych" zawsze sie oplaca kupywac PACC.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem