Zobacz pojedynczy post
stary 08-07-2011, 22:29   #25
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Widzę że mój temat się rozwinął ^^. Niestety bardzo przepraszam, ale zaniedbałem temat moimi 3 tygodniowymi wakacjami na wsi bez internetu - dlatego nie mogłem grać/odpisywać. Dodatkowo dziś wróciłem i coś mi się dzieje z kompem - żaden program nie chce odpalić oprócz internetu, znowu coś mi się wali :/. Ale na Selenie mam kumpla 40lvl, który ciągle gra i nie przestaje, w wolnej chwili podeślę wam nick na PW. Co do 3 punktu - wiele osób szukało i nie znalazło, 100 lvle na Rooku pisały do NPC różne słowa no i NIC po prostu NIC nie wyszło z tego. Pickowali całe Rook już nie jeden raz, no i NIC nie znaleźli. Wg. mnie teoria z 3 punktami może mieć w sobie ziarno prawdy, no ale to są przypuszczenia. Dla mnie dźwignia może: albo otwierać drzwi obok, albo (tak jak już w Tibii się często zdarzało podczas różnorakich questów) znikać kamień w Maze Of Fury, oczywiście na PACC. Maze of Fury może mieć celową nazwę. Co prawda jest tam dziura, no ale nie da się jej otworzyć (pisze "stone pile" zamiast "loose stone pile"), a dalej nic nie ma, nawet na mapach rookgaardu. Dlatego moja teoria staje w martwym punkcie. Co o tym sądzicie?

EDIT: A co do Teleportu - może po pokonaniu MM teleport celowo teleportuje do świątyni? Może wtedy drzwi do dźwigni Toma się mogą odblokować? Tak właśnie się zastanawiam i interesuje mnie to, dlaczego tp kieruje do świątyni, zamiast do jakiegoś pokoiku z nagrodą. Trzeba myśleć, i czerpać pomysły z innych questów z Tibii i Maina - Skoro na Mainie się da, no to i na Rooku. Tutaj była dyskusja na temat tego, że bardziej prawdopodobne jest, że dźwignia otwiera drzwi obok, niż oddalone setki metrów inne drzwi - no ale na Mainie w wielu questach właśnie TAK SIĘ DZIEJE. Myślimy!

EDIT2: Aha, no i ten gość na Mainie, co twierdzi że ma Sword of Fury nazywa się Avar Tar, i przebywa na Edron, niestety nie wiem dokładnie gdzie. No i edytowałem główną stronę, dałem info o Avar Tarze.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41

Ostatnio edytowany przez voice - 08-07-2011 o 22:38. Powód: Nowe przemyślenia
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem