Zobacz pojedynczy post
stary 11-06-2010, 10:08   #12819
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez r4mz3s Pokaż post
Kadra jest na poziomie testów, a podstawowy skład wyszlifuje się do końca 2011. W każdym z 3 ostatnich meczów w składzie były mocne rotacje, a moim zdaniem celem tych spotkań towarzyskich nie były wyniki, ani oczekiwanie na dobrą grę, a raczej sprawdzenie tego kto i jak na danej pozycji sobie poradzi. Nie wiem czemu wiele osób nie dostrzega pozytywów, a tylko by krytykowali. Cóż jaki kraj taki obczaj, bo kibiców sukcesu w naszym kraju jest zbyt wielu.
Kibiców sukcesu?! Człowieku kiedy ty ostatni raz widziałeś sukces w polskiej piłce nożnej?Kibicami sukcesu można nazwac tych, którzy pojawiają się na meczach szczypiornistów czy siatkarzy. A pozytywy? To największa porażka Polaków od kilkunastu lat licząc od przegranej z Japonią 5;0..Mam prawo wymagac od grajków, którzy zarabiają najwięcej kasy ze wszystkich polskich sportowców jako takiej gry na poziomie przegranej 2;0 a nie 6. Jakoś trudno mi jest pokazac wśród moich znajomych interesujących się piłką nożna tych twoich kibiców sukcesu bo od kilku lat pomimo braku jakichkolwiek osiągniec wszyscy oglądają mecze wierząc jak idioci w zwycięstwo więc jeśli chciałem zabłysnąc mądrą uwagą to Ci się niestety nie udało :/.
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu jest offline   Odpowiedz z Cytatem