Zobacz pojedynczy post
stary 24-09-2006, 01:53   #42
YoSHi_DRaGGy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2004

Posty: 32
Domyślny

Hmm no cóż... nie widziałem tego wyżej ale chciałbym zaznaczyć (skoro już używacie IRC'a) iż trzeba uważać z korzystaniem tego programu ^^ Mianowicie wierzcie mi lub nie nie trzeba sie zbytnio fatygować aby wykorzystać go w mniej lub bardziej destrukcyjnym celu.

Przykład:
Był sobie taki serv cs'a (nazwy nie pamiętam, czy istnieje na chwile obecną też nie mam pojęcia ale mniejsza o to) na którym jeżeli jakiś admin miał wątpliwości czy nie stosuje ktoś jakiegoś "dopalacza" do tejże gry dawało sie delikwentowi 5min na wejście na kanał mIRC. Koleś wchodził a Admin skanował mu cały dysk w poszukiwaniu haxów.

Oczywiście to jest dobre zastosowanie takiej możliwości ale wole nie mówić ile jest opcji które można wykorzystać nazwijmy to "inaczej" =]

Zaznaczam też iż w powyższym opisie ominąłem wiele procedur których opisywanie tutaj było by zupełnie zbędne i nic nowego by nie wniosło do tematu =]

AD Przykładu: Oczywiście serwer jest VAC-Secured ale co jakiś czas powstaje nowy hax nie wykrywalny dla tegoże anty-haxa.

Ostatnio edytowany przez YoSHi_DRaGGy - 24-09-2006 o 01:55. Powód: literówki
YoSHi_DRaGGy jest offline   Odpowiedz z Cytatem