Zobacz pojedynczy post
stary 21-02-2011, 19:30   #1
souldare
Użytkownik Forum
 
souldare's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2010
Lokacja: Krakow

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Olympa
Poziom: 65
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny Porady dla niewinnie zbanowanych graczy

Witam nie widzialem jeszce takiego tematu wiec pisze.Dzisiaj dostalem bana na 30 dni i to w 100% za nic w mianowicie sprawdzalem jakiegos skillujacego gracza czy ma bana nie odpisywal to go pophalem tak aby go atakowalo wiecej slimow wkoncu odezwal sie to mu napisalem TEST BAN i wlasnie te stwierdzenie wykorzystal aby mnie zreportowac i co?Udalo mu sie.Znam tibie i swego czasu banowali za jakies drobne przewiniecia na ktore bardzo uwazalem a co dobiero korzystac nielegalnie z bota wolalem niemiec zadnych problemow lecz niestety widze ze i to zamalo.30 dni za nic to naprawde duzo a 2 bany to juz chyba uswuwaja cale konto wiec niechce byc narazony w taki sposob przez cala tibie.Wiem ze mam opcje aby zglosic skarge na ich Email i tu robi sie problem poniewiaz z Angielskiego jestem naprawde slaby znam tylko podstawy ktore sprzydaja sie do tibi ale zeby opisac dokladnie sytuacje ze dali mi bana za nic i to w dodatku bez kokretnych dowodow to juz sa jaja.Chcialbym aby jakis gracz powyzej 16 lat napisal po angielsku kokretna wiadomosc ze jestem niewinny i wyslal bym im to na ich emaila
__________________
sprzyda mi sie twoja pomoc ;]
http://world2.monstersgame.wp.pl/?ac=vid&vid=35163688
souldare jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.