Zobacz pojedynczy post
stary 05-10-2005, 18:53   #200
Blue
Użytkownik forum
 
Blue's Avatar
 
Data dołączenia: 05 10 2005
Lokacja: Edron

Posty: 11
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Daraa, może być wiele powdów dla których Tibia chodzi wolno.
Radze oczyścić dysk i wyrzucić zbędne programy (mozliwe że jest on nieco zatłoczony...) A także sprawdzić czy z dostępem do internetu wszystko jest w pożadku. A przedewszystkim zaopatrz się w dobrego antyvirusa

Tibio-gracz, niestety po kupieniu promotion Twoje ciężko zarobione 20k znikną... ale polecam tak postąpić, bo oprócz ładnego tytułu w zależności od profesji dzięki promocji dochodzi więcej punktów życia, oraz many

Lodzi, jeżeli kupisz pacc (wyślesz pieniądze) czekasz tydzień. W tym czasie powinien dojść. Jeżeli Twoje dane są zgodne, a pieniędzy jest wystarczająca ilość (3 miesiące ok 90zł... itd) nic się nie martw pacca napewno dostaniesz. Wystarczy tylko grać grać i jeszcze raz grać, a w pewnym momencie kiedy się zalogujesz on już po prostu będzie Na dole pojawi się liczba dni pacca które jeszcze Ci zostały do jego zakończenia.

Ox sky master, oczywiście jest paru takich ludzi, niestety radzę nie ryzykować, bo często gęsto pacc-a za tibijską kase sprzedają oszuści... a jeżeli już są wiarygodni to bardzo dużo sobie liczą...
Ja kiedyś osobiście kupowałam kumplowi pacca na 3 miesiace, ale tylko dlatego że dostałam za to DSM która na moim serverze warta jest 200k =]
Blue jest offline   Odpowiedz z Cytatem