Zobacz pojedynczy post
stary 09-09-2009, 18:05   #10332
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
Tarasiewicz muzgi. Z 3 ligowych grajków zrobił zawodników którzy stanowią o sile szóstego zespołu w ekstraklasie
Jeżeli ty nazywasz Sebastiana Mile 3 ligowym grajkiem (na którym opiera się gra WKSU) to gratuluje. Idź oglądać koszykówke.



@Repra
To nie wina Beenhakera, tylko nas i naszej mentalności. Dajemy trenerowi medal bo awansował na ME?! Haha kpina. Jak by wyszedł z grupy to można byłoby mu dać ten medal, ale że wszedł na ME? Co z tego, że nigdy tego z Polską Reprą nie dokonano? To jest tak jakby dać generałowi medal już przed bitwą... A jeżeli chodzi o trenera repry to Tarasiewicz nie jest wg mnie dobrą propozycją na stanowisko selekcjonera. Bardziej wolałbym by Pan Ryszard zajmował się klubową piłką.

Jak dziś się nie uda to jutro przyjdzie Franek Smuda

@btw

Leśne dziadki fajną ipre będa mieli na stadionie i przed meczem huhu

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Dz...l?ticaid=18b79


@down
1. Mila przyszedł wtedy, gdy WKS był beniaminkiem ekstraklasy, ale nie był 6 zespołem. Gra Śląska opiera się przeważnie na Dudku lub Mili (zależy kto jest zdrowy). Mila stanowi większa część siły Śląska. Co do Tarasiewicza - Nie wiem jak by sobie poradził na tym stanowisku. Tarasiewicz np. swoim zawodnikom strasznie "wdupia" podczas zgrupowań, przez co chce wykrzesić z nich więcej (dlatego Śląsk tak świetnie sobie radzi gdy jest 5-6 kolejka, a Gancarczyk ma skurze podczas 2.) Na to nie mógłby sobie pozwolić w reprie. Mimo wszystko Smuda nadaje się narazie bardziej na to stanowisko niż obecny trener Śląska.

Ostatnio edytowany przez Swiety - 09-09-2009 o 18:43.
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem