Zobacz pojedynczy post
stary 15-10-2007, 23:17   #101
Regusek
Użytkownik Forum
 
Regusek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2007
Lokacja: Zabrze
Wiek: 31

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Anima
Świat: Nebula
Poziom: 143
Poziom mag.: 73
Regusek ma numer GG 4752382
Domyślny

@ Slythia

Gdyby do mojego pokoju wszedł np. lider to bym mu chyba krzywdę zrobił..

@ Parys

Poradnik naprawdę bardzo przyzwoity (razem z FAQ co uważam jest dobrym pomysłem), ale jak ktoś mnie kiedyś nazwał "archeologiem" to teraz się to znowu sprawdzi. A mianowicie chciałbym Ci wypisać drobne błędy literowe (tylko w FAQ-u się dopatrzyłem), które popełniłeś i chciałbym abyś je poprawił żeby poradnik wyglądał jeszcze bardziej estetycznie (mimo wszystko), a więc :

1. "Gdy następny char zaoferuje np. 8.5k to cena domu będzie wynosiła 8,5 i dopiero gdy ktoś postawi więcej niż 10k to jego imie będzie widniało na aukcji." - postaraj się słowo "char" zamienić jakimś innym bardziej znanym słowem dla nowego gracza np. postać; druga sprawa to imię..

2. "Pyt: Czy jeżeli kolega PACC kupi sobei domek, to będzie mógł go przepisać na pana y z FACC?" - sobie..

3. "Odp: Z PZ nie da się wyrzucać ( Chyba, że jesteś właścicielem domku, przez co możesz użyc komendy Alana Sio)." - użyć..

4. "Pyt: Czy jeśli zostawię itemy w pokoju GH, leader mnie wywali z GH, to co sie dzieje z moimi itemami?" - za dużo anglojęzycznych słów (leader); się..

5. "Za pomoc w przygotowaniu pytań i odpowiedzi, dziękuje userem, którzy zadawli pytania, a także tym, którzy na nie odpowiadali." - userom; zadawali..

Poradnik wykonany solidnie i zasługuje na 9+/10 (proszę popraw te błędy jeżeli będziesz miał czas)
Więcej takich poradników!
Pozdrawiam!!

Ostatnio edytowany przez Regusek - 15-10-2007 o 23:19.
Regusek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.