Zobacz pojedynczy post
stary 07-11-2005, 13:37   #36
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo
1) Świat
2) Oficjalny/nieoficjalny
3) Nazwa
4) Wymagania
5) Płatność
6)Info o klanie - strona, do czego jesteś zobowiązany po wejściu itd.
7 ) Nick w grze
1) Secura
2) Oficjalny
3) Worlds of trade
4) Poziom powyżej 40, znajomość języka angielskiego, czyste konto na blacklist, kultura wypowiedzi, conajmniej średnie doświadczenie w grze, aktywność w gildii.
5) Brak
6) Worlds of trade jest gildią międzynarodową, jedną ze starszych na Securze. Przewodzą nią ja, Yazerron (od 12 października jako asystant lidera mam większe prawa od vice liderów, którzy mi podlegają) oraz lider Solaile. Nowy członek otrzymuję rangę Secuutus, następnie rangę stosowną do profesji/stanowiska. Ma prawo do posiadania własnego tytułu. Ma obowiązek być posłusznym wobec nakazów lidera/asystanta/vice w takiej kolejności jak jest podane. Po powrocie do Worlds of trade zacząłem reformację gildii, co bardzo spodobało się Solaile, która nie ma czasu na kontrolę gildii i kierowanie ją, dlatego też przekazała je mi. Poszukujemy członków aktywnych w gildii (polowania, questy itp). Głosem gildii jestem ja, Yazerron. Zależy nam na dobrych stosunkach wewnątrz gildii, więc przyjmujemy graczy z minimum kultury osobistej (chamstwo nie popłaca). Gardzimy złodziejami, ludźmi obrażającymi innych, lurerami i innymi noobami, a przede wszystkim hackerami. Nie wyrzucamy nikogo bez powodu, jednak jeżeli ktoś pozostaje nieaktywny w gildii, mimo że jest online przez długi czas, usuwamy go z gildii.
Myślę że informacje są wyczerpujące.
7) Yazerron
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem