Temat: Manga&Anime
Zobacz pojedynczy post
stary 19-07-2007, 10:33   #27
Corgar Frizz
Użytkownik Forum
 
Corgar Frizz's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: Hinamizawa
Wiek: 33

Posty: 1,247
Corgar Frizz ma numer GG 919691
Domyślny

@TaH

Jesteś w stanie przyznać że Manga i Anime nie są częscią kultury Japonii? A może nie jesteś w stanie zrozumieć że Mandze i Anime bliżej jest do filmów, niż do bajek.A może po prostu posługujesz się stereotypem że Anime do bajka dla dzieci. Obejrzyj chociaż jedno poważne Anime, jeśli je zrozumiesz to zrozumiesz czym jest Anime.

A teraz to czym między innymi różni się Anime od bajek:

-Anime ma fabułę, każda postać ma swoją historie, charakter. Żadna postać nie jest biała, ani czarna ( no chyba że ktoś mangę czyta ;p) zły charakter może mie wyrzuty sumienia, może się wahać. Postacie po prostu nie są płaskie.

-Bajka też ma fabułę... na poziomie gargamel chce złapać smerfy a one mu uciekają. Postacie są dobre albo złe, chyba że fabuła zakłada inaczej, wtedy zły staje się dobry i vice versa. Napisałem teraz o tych najbardziej rozbudowanych bajkach. Bo większość z nich niema fabuły.


A poza tym co masz do Azjatów? Jesteś rasistą? Polacy też wymyślają wiele głupich rzeczy. Choćby Kaczy Konserwatyści u władzy. Tak jest zawsze, jeden rząd coś naprawi i zyska trochę pieniędzy do budżetu, to następny je wyda na "wydatki socjalne" imho bezsens.

Człowiek inteligenty zrozumie o co mi chodziło, a z głupcem nie mam zamiaru rozmawiać.



Corgar Frizz
__________________
Ukryty tekst:

I am bone of my Keyboard
Internet is my body and Site is my blood
i have created over a thousand threads
unknown to mods nor known to spammers
have withstood the flames of many flamers
yet those flamers cant do anything
so as i create

Unlimited Topic Works

わたしのパン... わたしのパン...

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Ostatnio edytowany przez Corgar Frizz - 19-07-2007 o 10:41.
Corgar Frizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem