Zobacz pojedynczy post
stary 28-06-2008, 20:00   #9
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Balnazar00 Pokaż post
Niektorzy proboja rozwiazac ten jezyk poprzez stosowanie jakis starych szyfrografow czy czegos takiego (pochodzacych ofc z rl word'a).
Ja osobiscie jestem zwolennikiem teori ze rozwiazania tej zagadki tzeba szukac w tibi ;] Bo jakos niewydaje mi sie zeby Knightmare (czy jak on sie tam nazywa) chcial zagnac graczy do ksiazek i bibliotek swiata realnego. Ale ofc to tylko moja opinia
rozwiazania (o ile istnieje) oczywiscie trzeba szukac w tibii, moim zdaniem twierdzenie - jakoby kluczem byla gematria starohebrajska - autorstwa uwielbianego na torgu avariona, brzmi cokolwiek idiotycznie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
ludzie z orga juz raz sie skompromitowali w tym temacie, teraz niby ktos tam cos ma ale nie chce powiedziec wiec jestesmy w punkcie wyjscia.
w tym dziale "prawdy i mity" na torgu, tak naprawde nie ma nic ciekawego, polowa osob pisze to co juz dawno jest znane, a druga polowa stara sie zablysnac nieudolnie wmawiajac tej pierwszej polowie, ze niby costam zdobyla/odkryla, choc w rzeczywistosci nie odkryla nic

Cytuj:
Ja obstawiam ze jedynym sposobem na rozwiazanie tej zagadki jest przekopanie wzdluz i wszerz nowych terenow w poszukiwaniu nowych wskazowek, nie ma sensu sie krecic wokol tego, z czego przez ostatni rok nic sie nie wyciagnelo.
szukanie na nowych terenach, nie ma raczej sensu, zwazywszy na fakt, ze ksiazki te istnieja juz dluugo
owszem, moglo byc tak, ze quest (?) pozostawal nieaktywny, brakowalo informacji do jego skonczenia i owe zostaly dodane pozniej, ale wtedy raczej zwrocilbym uwage na to, co zostalo dodane w tym samym updacie, w ktorym do hellgate zawitaly elder beholdery (i beholdery, ktore wczesniej siedzialy tylko w tych piramidach, a obecnie biegaja takze na zewnatrz)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Balnazar00 Pokaż post
Naprawde niepamietam ich imion, napewno jest npc w venore (ten od potow), jesli sie nie myle jest jeden na ank... ahhh jeden na mout stenium, edron (sprzedaje spelle) i jeszcze jakby poszukal to moze by znalaz/przypomnial sobie, mozna pogrzebac na tibiawiki...
Ktos kiedys wysnul teorie ze sa oni poloczenii w pewien sposob z questem pod pustynia ale jesli nawet to najpierw trzeba znalesc poczatek tego questa troche go ruszyc a dopiero pozniej gadac z nekromanatami, chociaz kto wie.
na pustyni sa zdaje sie schody w dol, i tam w takiej salce biega sobie jakis npc necro?

Cytuj:
#Edit4
@up
Nie wydaje mi sie zeby to nekromanci pomagali beholderom, pomoc przy tworzeniu jezyka 469 "glownemu matematykowi" ktos pomagal (moze on byl/jest necro!?).
przeciez blinky mowi, ze 469 jest "możliwy tylko do opanowania przez istotę z wystarczającą liczbą oczu." wiec nalezy przypuszczac, ze ksiazki napisane w tym jezyku byly pisane, przez beholderow dla beholderow
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem