Temat: Rp online...
Zobacz pojedynczy post
stary 07-05-2007, 21:56   #454
Kawior
Użytkownik Forum
 
Kawior's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2004

Posty: 85
Domyślny huh

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick Pokaż post
Pochwały są cacy, krytyka jest be. O ile to pierwsze trzeba chołubic, to drugie powinno byc plenione pod groźbą bana. Typowe.
Nonetheless, mARCHEWKI jest idiotą. Ale, pan i władca, z ciebie też troll.
@down
Mogę się wypowiadac nawet o twojej starej, bite me. Tak bardzo chcesz, żebym się wypowiadał o rp? Nie macie szans na spełnienie nawet 1/4 swoich obietnic. Dlatego, że a) wymaga to zbyt skomplikowanych algorytmów, b) będzie to kompletnie niegrywalne. Już nie wspominając o tym, że rzucając się na głęboką wodę MMORPGową z bandą newbie, i tworzenie gry w oparciu o przestarzałe rozwiązania jest jak dla mnie kompletnie bez sensu. To co wam w efekcie wyjdzie - jeśli wyjdzie - będzie kompletnie niestrawnym daniem, wyglądającym jak Player Worlds, w które w praktyce nikt lub prawie nikt nie będzie grał, a które będzie jedynie wspomnieniem po szumnych zapowiedziach i masie bezsensownych obietnic.
A jakie to skomplikowane algorytmy miał pan baron kaldrik na myśle. Hmm zapewne szukanie drogi w labiryncie tak to jest ponad możliwości niektórych.
Cóż przyznam sie. Miałem jak dotąd problemy z jedną rzeczą. Z siecią, gdyż była to rzecz dla mnie nowa i to powoduje ten ogromny zastój. Niestety help mojego kompilatora nic o niej nie mówił a w necie mało o tym. Ale jakoś przebrnąłem przez to. Wychodzę z założenia że wszystko jest kwestią czasu.
Poza tym uważam że krytyka jest rzeczą zbędną i przez to straciłem do ciebie szacunek.(mowa o Baronie Kaldriku)
Co do obietnic, nie staram sie obiecywać zbyt wiele.
"To po cóś zakuadał tom stroneł i foroom" zapytacie. Sam nie wiem coś we mnie wstąpiło i żałuje, bo jak narazie projekt niewiele na niej zyskał.
Co do tematu nawet nie wiem kto go założył, ale prosze o zamknięcie.
A i jeszcze jedno. Zapewne usłysze:"wyciongasz jakiś post z niewiem kont i coś"
Odpowiem z wyprzedzeniem. Nie czytam tego forum. Uważam graczy-maniaków(zwłaszcza Tibii) za ludzi o niskim poziomie umysłowym i dlatego nie zaglądam tu. Poprostu adres postu Cadiego?(Pan i władca) został umieszczony na naszym forum.
__________________
Programowanie to nie mój wybór to przeznaczenie
Kawior jest offline   Odpowiedz z Cytatem