Zobacz pojedynczy post
stary 15-03-2010, 09:31   #53
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Rotfl, nie wiedziałem, że jak ktoś ma kape po 6-7 piwach to ma słaby łeb. Bo dedne.

A z tą kolą to faktycznie dobry mont lol : P
zależy tez jak pijesz te 6-7 piw. I jak po nich wygladasz.
Wiesz ja tam nigdy nie udawalem ze jestem trzezwy chociaz ze bylem pijany jak to robi wiele ludzi chcac sie popisac ze maja dobry leb.
No pijac na dworze , powoli z odstepem czasowym 6-7 piw wypic i sie zataczac to jest slaby leb.
Natomiast w barze , tam jest goraco , napalone itp itd. wypij tam 6-7 piw to zobaczymy jak bedziesz wygladal ;D


taka rzecz ktora ja zauwazylem podczas mego picia , od tego czy szybko sie upijesz wplywaja nastepujace czynniki :
-temperatura ( tym cieplej tym szybciej detka)
-pomieszczenie/otwarty teren (w pomieszczeniu szybciej)
-humor (gdy jestes wkur. alkohol szybciej ci idzie do glowy)
-pusty/pelny brzuch
-godzina picia (jak wstaniesz , umyjesz twarz i odrazu pojdziesz do kolegi na libacje to bedziesz sie lepiej trzymal niz jakbys pil wieczorem.
-ilosc dni w maratonie ( przez pierwszy tydzien-dwa picia glowa sie umacnia a pozniej oslabia)


no to sa moje prywatne doswiadczenia ;D ale pewnie u wiekszosci sa podobne
-


I taka podstawowa rada , piwo , wino czy cos mozna pic na siedzaco. Natomiast wodke TYLKO NA STOJĄCO bo jak usiadziesz to juz nie wstaniesz , a jak wstaniesz to upadniesz ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 15-03-2010 o 09:33.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem