Zobacz pojedynczy post
stary 08-04-2007, 01:42   #96
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up: No, ostatnio trzeba przyznać, że Liverpool w bardzo dobrej formie jest. Zwycięstwa w LM, Premier League na pewno cieszą. W zasadzie to chyba Liverpool jest aktualnym faworytem do zdobycia Pucharu Europy.

Gorzej już z moim ukochanym Man Utd. Porażka w Rzymie, teraz strata trzech punktów w lidze -> To na pewno nie wpłynie pozytywnie na atmosferę w zespole przed meczem LM na Old Trafford. Szczególnie, że Roma swój mecz w lidze dzisiaj wygrała 2:0 i jest na fali.

Nudzi mi sie, więc napiszę krótkie streszczenie najważniejszych wydarzeń z zagranicznych boisk europejskich.

Na pewno mogą zaskoczyć również porażki Arsenalu i Barcelony. Niespodziankę (a może nie ?) sprawił Lyon, który po raz kolejny traci punkty w lidze (Jednak mając 17to punktową przewagę nad drugim zespołem chyba można sobie na to pozwolić).

W lidze holenderskiej PSV znowu przegrywa. Tym samym daje szanse drużynie Ajaxu na zrównanie się w tabeli punktowej z podopiecznymi Ronald'a Koeman'a, którzy mecz rozgrywają jutro- i moim zdaniem nie przepuszczą tej okazji (szczególnie, że mecz rozgrywają przeciwko drużynie z przedostatniego miejsca tabeli -RKC Waalwijk).

We Włoszech wspomniana przeze mnie Roma wygrywa 2:0, Inter po bezbramkowym spotkaniu remisuje z Regginą. 3:1 - to wynik spotkania Milan - Empoli.

Szkocja - Celtic wreszcie się przełamał - po ostatnich czterech meczach bez zwycięstwa, wygrywa z Motherwell skromnie - 1:0

No i to chyba na tyle co do dzisiejszych wydarzeń w footballu.

@down: Ooo ! Jak miło, że wpadłeś do tego topicu - już mi się nudziło - nie miałem nikogo z kim mogłem się posprzeczać kto jest lepszy - Chelsea czy Man Utd ^^' Glory Glory United xd !

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 08-04-2007 o 02:14.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem