Zobacz pojedynczy post
stary 09-03-2012, 20:31   #1
Toffu
Użytkownik Forum
 
Toffu's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2011

Posty: 56
Pytanie Wybór profesji po ~rocznej przerwie!

Witam.
Bez zbędnego pitolenia przejdę do rzeczy.

Otóż, po namowach znajomych zechciało mi się wrócić na świat "Danubia". Z tego powodu mam do was kilka pytań.
Jak na razie mam tam cashmakera, ale nie zamierzam nim grać . Jest on tylko po to, żeby zarobił na przyszłą "główną" postać.

Ostatnim razem grałem Sorcerer'em. Na FACC'u wbiłem 34lvl po czym kupiłem PACC'a i dobiłem 37lvl. Następnie skasowali mi postać za "niby" bota (PACC'a miałem w sumie 1,5 dnia , ale nie ma co płakać). Grało mi się bardzo przyjemnie , ale dręczyła mnie myśl, że na expie i huntach będzie duże waste i nic nie zarobię, a później zabraknie kasy na poty.
Teraz po delete chcę znowu wrócić do gry. Na początku nie będę kupował PACC'a - kupię go dopiero około czerwca (PACC na 90dni, więc myślę, że wbije na nim 120lvl+).

Przejdźmy do pytań:
1. Jak dobrze zapobiegać waste (oczywiście nie licząc lootbagów)? Chodzi mi bardziej o profesje sorcerer lub druid, bo knight'em lub palkiem raczej łatwo wyjść na minimum zero.
2. Jaka profesja jest najlepsze do PK w grupie? Grupa będzie minimum 3 osobowa!
3. Jaka postać jest najlepsza do:
a) szybkiego expa z waste?
b) szybkiego expa bez waste i z zarobkiem?
c) wolnego expa bez waste z dużym zarobkiem?
d) szybkiego bez waste i bez zarobku (żeby wychodzić na zero)?
e) szybkiego expa bez waste z dużym zarobkiem?
4. Jaka profesja sprawdza się najlepiej w huntach:
a) solo?
b) w grupie?
5. Jakie jest zapotrzebowanie (wysokie/średnie/niskie) danych profesji do grup na:
a) questy?
b) hunty?
c) wary?
d) expienie?
6. Czy opłaca mi się robić kilka postaci? Na przykład sorcerer do PK, a paladyn do zarobku?
7. Jaka postać jest najtańsza do utrzymania (chodzi mi o samo EQ bez potów itp.)?
8. Czym wy kierowaliście się wybierając swoją postać?
9. Gdzie jest dobrze expić na PACC i na FACC? W miarę szybko i bez waste wszystkimi profesjami. Może jakiś spis/tabelka?


Za udzielone odpowiedzi dziękuję już teraz. Jeżeli czegoś nie rozumiecie to piszcie - postaram się to dokładniej wyjaśnić!
Toffu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.