Temat: Tylko Neptera
Zobacz pojedynczy post
stary 08-01-2006, 13:32   #42
Pablofrs
Użytkownik Forum
 
Pablofrs's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Grudziądz

Posty: 139
Stan: Niegrający
Domyślny

Lowca lasu - ty jestes wielkie zero! Mój brat cie gonil nie za to, że jestes polakiem ale za to, że jestes noob i mu groziles. Ty mowisz ze on nie ma honoru? Jak cie gonil z mount Scream to błagałes o przebaczenie, powiedziales ze bedziesz płacił a potem jak cie zostawil to od ciot wyzywales. Vavi wszystko widzial. I napisales do zioma że edoc sile sie poddali a ty taka łajza nigdy nie zabilbys ani jednego br na takim lvlu bo sie boisz lvl stracic, wiele razy Edoce zabijali wyższe lvle, oni mają honor, bo pomimo że wiedzą że nie wygrają, to walczą dalej i sie nie poddali (na 102 zabili irie). Ogólnie są najlepszym polskim teamem na nepterze więc nie mów że są cieniasy ok?
Sorry troche odbiegłem od tematu...
Więc łowca lasu - masz hunta od w c*** ludzi z rl(ridicca, od mojej klasy, odemnie) za to że jestes noob. Twoi qmple ci nie pomogą. A jeszcze mowiles ze mozesz zabic ridicca? Jak go zaczęłAŚ bić to dostawlaes hity po 50.
tyle mojego , resp na edocow!
__________________
http://pablofrs.nexto.pl/ <-- Najlepszy w Polsce sklep z czasopismami w wersji on-line ! Po co przepłacać w innych sklepach?
Pablofrs jest offline   Odpowiedz z Cytatem