Temat: Tylko Neptera
Zobacz pojedynczy post
stary 09-01-2006, 14:26   #44
Lowca lasu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 12 2005
Lokacja: Polska

Posty: 27
Stan: Aktywny gracz
Imię: Lowca lasu
Profesja: Paladin
Świat: Neptera
Poziom: 27
Skille: 65/48
Poziom mag.: 12
Domyślny

[quote=Pablofrs]Lowca lasu - ty jestes wielkie zero! Mój brat cie gonil nie za to, że jestes polakiem ale za to, że jestes noob i mu groziles. Ty mowisz ze on nie ma honoru? Jak cie gonil z mount Scream to błagałes o przebaczenie, powiedziales ze bedziesz płacił a potem jak cie zostawil to od ciot wyzywales. Vavi wszystko widzial. I napisales do zioma że edoc sile sie poddali a ty taka łajza nigdy nie zabilbys ani jednego br na takim lvlu bo sie boisz lvl stracic, wiele razy Edoce zabijali wyższe lvle, oni mają honor, bo pomimo że wiedzą że nie wygrają, to walczą dalej i sie nie poddali (na 102 zabili irie). Ogólnie są najlepszym polskim teamem na nepterze więc nie mów że są cieniasy ok?
Sorry troche odbiegłem od tematu...
Więc łowca lasu - masz hunta od w c*** ludzi z rl(ridicca, od mojej klasy, odemnie) za to że jestes noob. Twoi qmple ci nie pomogą. A jeszcze mowiles ze mozesz zabic ridicca? Jak go zaczęłAŚ bić to dostawlaes hity po 50.
tyle mojego , resp na edocow!


Hmm ciekawe Edoc' Sile to najlepszy Team POlski na All servach wg mnie najfajniejszy .NIe jestem cieniasem I zabilem paru brazili. Vavi powiedzial swoja 2 postacia ze tez chce zabic ridicca bo go kiedys meczyl LOLX.Mam cie Ridicc w *** i nie obchodzi mnie twoje i twojego brata zdanie na moj temat.
Lubie Edoc'sil i chcialem zeby cos zaczeli znowu grac ale niewiem jak to mam zrobic jak ich zachecic :/ bo bez nich w tym roku napewno nic nie zdzialamy bo nie ma silnych polakow jakimi byli edoc sile :/
NIE CHCEM SIE KLOCIC Z WAMI ALE SAMI MNIE DO TEGO ZMUSZACIE. JA NIE JESTEM NOOB TYLKO WIDOCZNIE WY DWAJ. Trudno wiem ze zaraz namowicie Vaviego i bedzie cos gadal na mnie na tym Forum ale trudno :/



OTO ZDJECIA Z MOICH AWANSOW


AWANS W DISCIE
[IMG][/IMG]

25 lvl


24lvl


62 distance
[IMG][/IMG]

12 magic lvl
[IMG][/IMG]

Wrzucajcie Zdjecia

Ostatnio edytowany przez Lowca lasu - 09-01-2006 o 14:35.
Lowca lasu jest offline   Odpowiedz z Cytatem