Zobacz pojedynczy post
stary 13-05-2006, 13:04   #87
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

Słuchaj gnojku... co do inteligencji, nie wiem czy zauwazyłeś, bo pewnie nie spojrzałeś na tego screena było piękne światło, nie zółte z torcha, tylko piękne białe światełko jak na tym, które ja wstawilem... nie neguje używania LH... ułatwia życie, tamte światełko było bez efektów świetlnych, aż dziw że boisz się przyznać, przecież ssy, filmy itd, wszystko do czego TY sie nie przyznasz nie jest brane jako argument cheaterstwa w global Tibii, więc nigdy za to bana nie dostaniesz... chyba, że się przyznasz

Co do inteligencji, właśnie pokazałeś jaką dysponujesz...w Twoim kochanym podpisie... ciekawe jakim cudem można być LOLEM ... LOL = laugh of loud - pewnie nie dysponujesz angielskim więc pozwolę sobie przetłumaczyć = śmiać się głośno... więc powiedz mi kochany szczylu, jak mogę zostać LOLEM

Ta gra to MapleGlobal

www.mapleglobal.com - stronka działa tylko pod IE, ale jest test z Angielskiego i inne bajery... cheatów nie ma, keyloggery nie działaja, jak chociaż włączysz gre, i bedziesz sie chciał pierwszy raz zalogować, zobaczysz dlaczego

Ostatnio edytowany przez seedee - 13-05-2006 o 13:08.
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem