Zobacz pojedynczy post
stary 03-07-2004, 22:34   #43
Klusek07
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 128
Domyślny

NOOBY

ja mialem fajny myk jak gralem druidkiem ostatnio i sobie robilem runki
-jestem afk, przychodze - pk 6 lvl ) i mnie nawala z uwaga LMM !!! , a ja spoko, nic mam 12 lvl ale co mu zrobie bez hmm i majac tylko uh powoli sie oddalam a on za mna, spotkalismy innego goscia, co jak zoabzczyl skula i zwiewa, tamten zwatpil, a my czekamy - mana 70 ok adori gran i dawaj jak nas zobaczyl zaczo spieprzac a ja go z hmm i c- mace po drodze spotkalismy goscia i nam pomogli go ubilismy 8) .
Nastepnego dnia loguje sie i zagaduje do mnie jakis gosc - You are HUNTED - , myslalem ze to ten co go ubilismy a to sie okazalo ze jego wlasnie zabil ten pk i za to ze go zabilem mnie scigaja :
-on
-jego kumple - nie powiedzila jacy
- Dimitri von carstein

Ablo druga historyjka
zrobile nowa postac - 8 lvl i 2 mlvl , toje lowie rybki a lagijak h** wiec co jakis czas sie rusza po kilka pol na raz, myslem ze tego nie widac u innych alesie chyba mylilem ?( a ten mi wysakakuje " jakie programy uzywasz " i nie chce sie odczepic - wszystko po ang., potem sie okazało ze polak i ze go zbanowali za tibia gg i ze mnie tez zbanuja bo mnie nakabluje looool ale on dalej ze tak szybko ryb nie mozna lowic (czhyba uzywa "use witch" ) chcial zebym party dal to mi pokaze ale jak go moim drugim charem postraszylem to zwatpil troche bo nic nie pisal
jak zbanuja to mam tylko tego goscia na konie - ale za co ??

To sa dopiero nooby 8)
Klusek07 jest offline   Odpowiedz z Cytatem