Zobacz pojedynczy post
stary 25-11-2004, 22:40   #11
Monoskar
Użytkownik Forum
 
Monoskar's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2004
Lokacja: Hiberna

Posty: 142
Monoskar ma numer GG 3253757
Domyślny

Faktycznie, dużo prawdy w tym pierwszym poście, znam to z własnego przypadku dość dobrze, np:
1) Kiedyś dawno, dawno temu wróciłem do domu po spotkaniu ze znajomymi w barze. Jakoś tak wyszło, że zachcialo mi się grać w Tibię więc zapodałem kompa na obroty i do dzieła. Celem misji stała się jaskinia Minotaurów niedaleko kopalni Dwarfów. Alkohol buzował pod czachą, ale dzielny rycerz (ja) przedzierał się przez zastępy M. Archerów...... do czasu aż nie padł Oczywiście pobudka w Świątyni, wlot do Depo, nowy plecak, łopatka, linka, jakieś światło, żarcie i lecę znowu. Wchodzę, idę, walczę, padam (wtedy jakoś 18lvl, 3mlvl, badziewny sprzęt i skille). Nocka skończyła się pięcioma dead'ami, 5 level'i w dół, skill'e to samo. Rano przecierałem oczy ze zdziwienia patzrąc na swoją postać na tibia.com:

Killed on level 18 by Minotaur Archer
Killed on level 17 by Minotaur Archer
Killed on level 16 by Minotaur Archer
Killed on level 15 by Minotaur Archer
Killed on level 14 by Minotaur Archer

Ale nic, to tylko gra, jakoś to będzie, na Arche już nie chodzę "po jednym"


Zdecydowanie gorzej jest po hack'u, miby masz tam jakąś postać, nie masz za wiele czasu, żeby robić nową, ogolnie zonk. Ale w moim przypadku hack w pewien sposób mi pomógł -> mając "gołą" postać na 28lvl zabrałem się za trening. Treniąc po 1-2h dziennie z Dwarfami wyciągnąłem skille z 55/51 do 64/62. W między czasie uzbierałem na jakiś tam "podstawowy" sprzęt (czytaj P-Set, Serpent Sword, Dark Helmet). Trochę przypałowo się biega z takim czymś na 29lvl ale cóż, jeszcze kilka platynek i będzie FS (na Hibernie to wciąż 10k)

Często zadaję sobie pytanie po co to wszystko, czy lepiej nie dać sobie z tym spokoju, ale jakoś już tak mam, że jak coś stracę myślę jak to odrobić. Nie mam już tego samego zapału do gry co kiedyś, ale jedno wiem -> cokolwiek by się nie stało da się to nadrobić, w taki czy inny sposób.
Nie załamujcie się i do dzieła
Monoskar jest offline   Odpowiedz z Cytatem