Zobacz pojedynczy post
stary 02-01-2009, 19:58   #71
fito46
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2008

Posty: 40
Imię: Xanadu
Profesja: Druid
Świat: secura
Skille: 12/2
Poziom mag.: 99
Domyślny

tak jak obiecalem przejrzalem ten poradnik i znalazlem paer bledow itp

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
A jeżeli wg mnie się nie nadaje to albo mam racje, albo wbiłem 2700 fragów fartem.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
Pokazuje tutaj wszystkie możliwe trapy, na których może paść 10-60+lvl z odrobiną oleju w głowie
i oczywiście nie na bocie.
dopisz ile z tych 2700 fragow nie bylo botem. zapewne polowa

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
nie grali tu aktorzy tylko profesjonalni nic nie wiedzący rookerzy
dobre ;d nigdy nie spotkalem sie z nic niewiedzacym profesjonalista xd popraw te zdanie brzmi smiesznie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
Nazwa wymyślona przeze mnie, przyjęła się przez wielu ludzi którzy wiedzą "o co biega".
od kiedy trapuje nie spotkalem sie z takim okresleniem. a trapowalem wiele i z wieloma

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
Największy wróg: Cipsoft
to ci sie udalo ;d

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
Legendy.
wrzuc to na sam koniec tematu i zamien tytul na Historia. legendy z natury dotycza rzeczy mistycznych a trap kotyr kiedys byl, taki nie jest

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
[To jakieś nieporozumienie, nie mam pojęcia jak taki lvl mógł tu paść więc zapamiętajcie- Nawet najgorszy noob 15+... no skoro noob to 20+, przeżyłby w tym miejscu.]
co to za glupi komentarz. typ padl bo byl idiota lub botem. szczescie tego ktory trapowal. tak samo mozna dopisywac w kazdym innym trapie. usun to w diabli

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
"Piecyk"
skoro nie chcesz go znowu opisywac a piszesz ze ktos to juz zrobil to daj link do tego tematu

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
"Hyacinth"
najwyzszy zabity lvl: 44 by debowy i volandri

potwory - brakuje tam spiderow i bugow. powazne niedopatrzenie ;d

hity byly wielkie, a ludzi bylo duzo wystarczylo wysypac cos na samej gorze i bylo ich jak mrowkow

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
"Spiders"
fota 1 czy nie lepiej wrzucic tam deera na miejsce tego spidera po lewej? dodatkowy atak na ofiare a jesli ta bedzie chciala uciec to i tak bedzie musiala meczyc sie z deerem

fota 2 ofiara zejdzie o 1 pietro nizej. zrobi krok w dol i przesunie twojego lurera. niedociagneicie. ofiara moze tez zrobic krok w dol i w prawo i co wtedy? lurer sam bedzie musial podejsc. a spora czesc ofiar glupia nie jest i sami beda przesuwac lurera. co wtedy? jest tam wiele brakow, popraw to

a i jeszcze nie wiem czy tam casem nie da sie wezy zlurowac

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
"Orc Tower"
na ssie brakuje czerwonej plamki czyli magis sqm. oznacz to miejsce dla newbie.

na ssie popelniles blad. tam gdzie ty stoisz powinien byc box. gdybys sie ruszyl z tego miejsca ten waz moglby takze sie ruszyc a to daje -1 potworka w trapie. gdyby byl tam orc trap stracilby bardzo duzo. zmien ssa

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
"Rot Hell"
na 1 ssie widze blad. sila uderzenia rota jest znacznie wieksza niz skele i trudniej go zabic. dlatego po prawej stronie od ciebie powinien byc rot a kolo drozda skele. box powinien byc zasypany zeby ofiara nie mogla go zrzucic. jak padnie w to miejsce bez boxa wejdzie potworek i trezba bedzie robic trapa na nowo

ss 2 ten trap wcale nie jest lepszy, lecz gorszy. dochodzi tutaj ropowanie dziada a to zawsze jest utrudnienie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
"Wasp Tower"
najwyzszy zabity lvlv: 45 vercumi by volandri. popraw to

oznacz tam magic sqm na ssie


a tutaj pogadalem z debowym o trapowaniu

Ukryty tekst:
Ja
hiho
10139454
Heyah
Ja
masz chwlie? chce o cos zapytac
10139454
Yeah
Ja
zajmowales sie kiedys trapowaniem?
10139454
Yeah =]
Ja
boty czy nooby?
10139454
Raczej nigdy nie bawilem sie w trapowanie botow. Nie widzialem w tym niczego ciekawego i zabawnego. Preferowalem szykowanie zasadzek na normalnych graczy ^^
Ja
jaki najwiekszy lvl zabiles?
10139454
Hmm, chyba 44
10139454
Poza tym trapowanie nalezy rozgraniczyc na 2 rodzaje: w pojedynke i z pomocnikiem/ami. W pojedynke mozna -bylo- trapowac na MH. Szkoda, ze nawet to zniszczyli. Mialem tam niezly ubaw. Zdarzalo mi sie trapnac 3 osoby na raz =]
Ja
gratz ;d
Ja
a z kim trapowales?
10139454
Z kilkoma osobami. Zdarzylo mi sie trapowac z Mafjozem i Crisne. Pierwszy znal sie na rzeczy, drugi niestety nie. Najciekawiej i przyjemniej trapowalo mi sie z Volandri'm z Antici. Swietny traper, wg mnie najlepszy.
Ja
why? zabil kogos z duzym lvl?
10139454
Owszem. Zabil pare 40+, ktore nie uzywaly bota (czyli byli normalnymi graczami). Poza tym ilosc jego ofiar siega paru tysiecy. Nigdy nie powiedzial mi dokladnej liczby, poniewaz jak sam stwierdzil "dawno sie pogubilem w tych setkach, moze tysiacach". Mocny byl =]
Ja
dalej z nim trapujesz?
10139454
Nah, pozostalo juz tak malo miejsc i mozliwosci, ze szkoda na to nerwow. Poza tym od dluzszego czasu ta osoba nie gra regularnie, a trapowanie w pojedynke nie wchodzi w gre. Co innego 3-4 lata wstecz ^^'
Ja
pytam bo czytaqlem poradniki ameriova czy jak mu tam i znalazlem duzo bledow. ma chyba ze 3k fragow i ogolnie robi wrazenie dobrego trapera. jestescie w tej samej gildii, dobry jest czy tylko robi takie pozory?
10139454
Hmm, traperem jest dobrym, nawet bardzo dobrym. I to chyba jedyna rzecz, ktora potrafi dobrze robic w tej grze =]
10139454
Jest rowniez jednym z nielicznych graczy Rookgaard'u, ktory potrafi korzystac z mozgu. W*****a mnie swoim dziecinnym zachowaniem i koloryzowaniem swojej postaci. Nie mniej na kolejnym publicznym TSie, o ile dopisze szczescie rzecz jasna, sprawdzimy czy potrafi planowac walki z przeciwnikiem 'na goraco'. Na ostatnim TSie niczym sie nie popisal =] Tak czy siak znalazlby miejsce w mojej druzynie przeciwko ... < dopisz sobie sam co Ci sie zywnie podoba ^^
Ja
xd
Ja
o co chodzi z tymi tsami?
10139454
Chwila, rozmawiamy o trapowaniu czy o TSach?
Ja
sam o tym wspomniaes
10139454
Fakt ^^' Rozchodzi sie o to, ze na TSie gracze maja okazje pokazac innym, ze potrafia cos wiecej niz bic wilki calymi godzinami i dostrzegaja sile swojej postaci. Na dzien dzisiejszy nie spotkalem absolutnie zadnego gracza, ktory zrobilby na mnie jakiekolwiek wrazenie.
Ja
co ma piernik do wiatraka?
10139454
Co ma TS do trapowania? Otoz to, ze zarowno jedno jak i drugie wymaga szybkiego logicznego myslenia i podejmowania decyzji. Roznica jest taka, ze trap mozna codziennie przygotowywac milion razy i zawsze wygladac bedzie tak samo. Natomiast walki z potworkami na TSie (szkoda, ze nie chca rzucic graczom lmm'y i pozwolic by sie pozabijali =] ) sa nieprzewidywalne i spontaniczne. Na kazdym TSie, na ktorym mialem przyjemnosc grac, kazdorazowo przywolanie czegos mocnego kocznylo sie haosem i rzeznia. Porazka, nie chce mi sie tego rozwijac ^^'
Ja
no dobra. kiedys byl nieograniczony resp itp. zrobiles kiedys jakiegos suer trapa?
10139454
Gdybym wiedzial, ze Tibia zmieni sie tak bardzo (czyt. Rookgaard) to poswiecilbym czas na przygotowanie niespodzianki dla 'legend' z Antici =] Byloby milion miejsc, w ktorych padaliby jak muchy - nie wazne czy 20 lvl czy 90 lvl. No ale zmiany kazdorazowo byly niespodzianka dla wszystkich i niestety nigdy takego super trapa nie zrobilem. WT/PSy/MH/RH/Hya/Skele < a to tylko niektore miejsca.
10139454
Mam nagrany filmik jak zlurowalem 100 wezy lub 77 trolli. Tu i tu poswiecilem na przygotowania hmm ... powiedzmy 2h (i tak sporo przesadziłem z tym czasem). Wiec gdybym zaczal przygotowywac trapa na np WT i poswiecilbym temu 20h to ... niejedny 200 EK pozegnalby sie z zyciem =]
Ja
xd LP
10139454
Kto?
10139454
A ten ... hmm, watpie ale byloby ciekawie ^^ Musze spadac, 3m sie
Ja
bya
__________________
Legia rox
fito46 jest offline   Odpowiedz z Cytatem