Zobacz pojedynczy post
stary 14-05-2010, 20:38   #24
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Yi nie jest op? Ty chyba siebie nie słyszysz To jest tak maksymalnie przegięty, irytujący champion, że robię "FFFFFFFFFFUUUUUUUUUU..." jak widzę takiego w przeciwnym teamie.
Grałem nim, powiem ,że nic specjalnego w nim nie ma ^^ a jak sie na początku nie wyfarmi (co się dosyć często zdarza) to feeder z niego cholerny.Yi to po prostu dla mnie tylko kolejne mięso armatnie na ,które nie specjalnie nie zwracam uwagi (bo ogólnie rzadko zdarza się dobry a jak już się zdarzy to sciągniecie go karthusem czy twitchem nie stanowi problemu).

Cytuj:
Teemo podobnie, ale nim trzeba ogarniać.
Nie trzeba , można zastosować najprostszy z możliwych buildów (itemy w atk speed , atk i life steal) a i tak dla postaci bazujących na podstawowych atakach (m.in. Yi) jest zaporą nie do przebicia
Cytuj:
Dobre są te jego trapy, można poprosić żeby postawił takiego blisko bazy wroga i teleport tam
Tu się zgodzę .
Cytuj:
Kim głównie gracie? Ja narazie gram tylko Annie, jej combo (z wcześniej naładowanym stunem ofc) Disintegrate + Incinerate + Summon PedoBear + Ignite jest masakryczne przy dośc dużym AP, te słabsze postacie schodzą nawet bez konieczności castowania Ignite.
Z fajnych championów warto wymienić również Nunu i Twisted Fate.
Annie jest niezła , Nunu z AP buildem to koszmar dla postaci nie mogących przerwac jego ulti bądz nie posiadających Flasha lub czegoś podobnego.A TF ssie pałe :d.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem