Zobacz pojedynczy post
stary 18-12-2007, 23:01   #87
dominik10
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 03 2007

Posty: 30
Domyślny

1) Halberd : ostatnio z Cyklopa mialem 2 w ciagu 15 minut, pewnie zbieg okolicznosci, bo juz z 200 Dsow wylalem w kilka dni i lootnalem ... z 1k i battle hammery aby, 1 myt fetish i nic wiecej . Chodzi o Zerki, jak masz 20 lvl to spokojnie exurami sie mozna leczyc, leci dosc czesto!! Opyla sie na Zaerki kolo Ab na zamek.
2) Obsidian lance - na glu jest 1 expowisko, na 35 stalkerow (z pol godziny) okolo 2 mi leca wiec sie opyla + loot z dsow, ghouli.
3) Chain armor - jak masz vampire shield, blue robe, sciagniesz buty (i inne smieci), zabierzesz aby baga i chwile na orki warriory i minosy kolo Ab skoczysz to na 20 lvlu z 5 przyniesiesz + loot bag.
4) Helmets : wole Vikingi zbierac, donosze okolo 6 + loot bag z brassami, mace i vikingami.
5) Co do Steel Shieldow i Dwarvenek powiem tak : ~15 lvle na soldry po dwarvenki, 20 na dragi, czesto leci Steel Shield (bez reguly, najpierw na 2 mi zlecialy 2 takie tarcze, zabilem kolejne 2 i zadnej )
6) nie wiem jakiego wstrzasu mozgu bym nie mial i nie zabiore bowa ani crossbowa!! mam dosc latania (dostal kumpel kilka bp tego i tego i mialem mu latac za kase ), jak na moje nie opyla sie, najczesciej w kazoo leci crossbow, policz -> na pvp czeste pk, predzej padniesz, czas

No chyba tutaj nowy poradnik dalem , ale spoko i daje 9,5/10 -1,5/10 za to o czym napisalem, jest 8/10 "Dobry"

Ostatnio edytowany przez dominik10 - 18-12-2007 o 23:17.
dominik10 jest offline   Odpowiedz z Cytatem