Temat: Tibia Rules
Zobacz pojedynczy post
stary 26-11-2007, 22:31   #189
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez solano Pokaż post
Witam wszystkich forumowiczów.Nie wiem już gdzie mam sie zwrócić o pomoc.Ok. półtora miesiąca temu zostałem zbanowany za niby "multi-klienta,choć do dzisiaj nie wiem jak to sie ma do faktów.Czekałem na nabicie many - pojawił się gm -kazał tańczyć -tańczyłem (choć jest to dla mnie śmieszne narzędzie gm-ów,może dlatego że mam 38m lat i nie rozumiem wielu rzeczy),po zatańczeniu rozmawialiśmy ,póżniej znowu tańczyłem na rozkaz,ale po 5-7 minutach chciałem iśc expić ,gm kazał wrócić - wróciłem i znowu tańczyłem, pózniej powiedział coś czego nie zrozumiałem ( nie znam dobrze angielskiego ) i w tym momencie mnie zbanował - na 1 m-c (chyba b.surowo nie ? ).I konia z rzędem temu kto mi wytłumaczy co to ma do Multi-klienta ?? Napisałem prosbe o wyjaśnienie i jednocześnie skarge na gm-a ale pozostało to bez odezwu.1,5 tygodnia temu mogłem znowu grać ale dziś się skończyło - dostałem bana - nie wiem od kogo i wogóle nic nie wiem bo wczoraj kończąc grę było wszystko oki.Dziś chciałem się lognąć a tu ban.Wchodzę na swój charakter i O ZGROZO bana dostałem za wysyłanie linków z wirusami !!!!!.Czy wśród gm-ów nie ma rzetelności ,uczciwości i są bezkarni ?? Wiem że mogę pisać do Cipsoftu -ale po pierwsze nie znam dobrze angielskiego , po drugie już raz pisałem i się niedoczekałem.Może na forum jest ktoś kto pomoże wyjaśnić sprawę i zrobić trochę porządku z nierzetelnymi (delikatnie napisane ) gamemasterami
Możesz pokazać dokładnie bana? W treści powinna być dokładna wiadomość, która została wysłana z Twojej postaci, może Ci się przypadkowo wysłało na trade, czy coś, w każdym razie nie da się podrobić takiej wiadomości podczas reportowania przez tutora/senior tutora. Odwoływać się do CipSoftu nie radzę, bo pewnie nie odpowiedzą niczego sensownego (o ile w ogóle odpowiedzą). Najlepiej do GMa, który nałożył Ci bana.

Co do pierwszego bana z multiclientem, sądze, że GM myślał iż jesteś zalogowany na 2 kontach, podczas gdy te drugie to była zupełnie inna osoba i gdy GM kazał "tańczyć", to Ty tańczyłeś, a tamta osoba pewnie była afk i sie nie ruszała, więc pewnie zbanowal Twoje konto i tamtej osoby. Cóż, nikt nie jest nieomylny, najlepiej odwoływać się do GMów, ale to w zasadzie rzadko przynosi skutki...
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem