Zobacz pojedynczy post
stary 17-07-2006, 19:28   #152
keyu
Użytkownik Forum
 
keyu's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005
Lokacja: Pacera
Wiek: 34

Posty: 168
Stan: Początkujący
Imię: Andrevas
Profesja: Elite Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
Zmęczenie - Nie ma się co dziwić CipSoftowi, że stara się ograniczać jak najbardziej może napalonych nastolatków z latarkami pod kołdrą.
Niezrozumiałem przesłania -.- Może ty jestes napalonym nastolatkiem (czternastolatkiem) ktory gra w komputer pod kołdrą i z latarką w ręce.. Gadasz jakbyś był z poprzedniego pokolenia (jak moja mama ), wogole 0 logicznego myslenia, cipy niechcą ludziom popsuć gry tylko uniemozliwic acc sharing jesli niewiesz co to jest to mowie ci jest to DZIELENIE KONTA a nie napalone nastolatki pod kołdrą i zw dodatku z latarką :O
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
Battle list - Innego sposobu na pozbawienie aimboterów poczucia dymania CipSoftu w dupę nie ma moim zdaniem.
Yaaaaaasne niema innego sposobu, tylko że do tej pory aimbotów uzywalo stosunkowo malo ludzi zalozmy ze 10% a teraz kazdy bedzie aimboterem -.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
Otwieranie potworków - Nie martw się blokerze! Poczekasz 10 sekund dodatkowo - dłużej będziesz huntował z sorcem, który i tak zaraz idzie odpoczywać :').
I co lepiej dla ciebie jako blokera ze sorc z ktorym huncisz - twoj shooter, traci czas bo musi czekac az ty otworzysz potwora i przez to marnuje cenne chwile w ktorych moglby huncic a zamiast tego stoi i patrzy a energia marnuje się itak :/ Znam duzo ludzi i wiem ze nawet nietrzeba byc napaleńcem zeby niestarczyl ci ten czas 48 godzin expienia sam nieraz za dobrych czasow expilem po 12h kilka godzin przerwy i znow 12h expienia itp..

Ziomek gadasz niby jak dorosły i dojrzały a tak naprawde same głupoty :/ i niepodoba mi sie styl pisania, jak moi rodzice Bleeee



Wniosek:

Tibia 7,8 = Tibia 7,7 + TBI + pare innych gadzetów
__________________
Wszystko kręci się jak pozytywka.. w kółko.. ta sama melodia..

Ostatnio edytowany przez keyu - 17-07-2006 o 21:15.
keyu jest offline