Zobacz pojedynczy post
stary 17-01-2006, 16:32   #10
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciacruzzi
Dobry jestes . Jeszcze trochę i bym pomyślał,że masz z 10 lat-.-

Po co odpisujesz jak nie wiesz??? Żeby nabić głupie posty?
Hmm to że nie umiesz wyczuc ironii to już nie moja wina, potępiłem twoje językowe, ot to wszystko. Ponad to w porównaniu ze mną to ty jesteś bliżej lat 10-ciu . Dalej co sie tyczy twojego 'odparcia ataku'
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciracruzzi
Po co odpisujesz jak nie wiesz??? Żeby nabić głupie posty?
Zacznę od końca, po pierwsze ja nie nabijam postów, faktem jest to, że nie ma licznika postów, ani nic, oraz to, że przez ostatni rok aktywności na forum, pisałem nie więcej jak post dziennie, a teraz to pisze raz na pare tygodni, w tym tygodniu jakoś chrapka znowu na pisanie postów się we mnie wzmogła, oraz chęć zobaczenia oblicza dzisiejszego forum, nic się nie zmieniło, dalej te same tematy, ten sam typ użytkownika, a '1337' (elita) tego forum się trzyma, lecz bardzo słabo. Początek jest równie absurdalny jak koniec, naprawde nikt nie zna całej prawdy o tym przedmiocie, można snuć domysły, jak to zrobiłem z tym przypuszczeniem o defensie równym dark/steel/strange/horseman helmetom. Przybity do muru myśle że wiesz już, że zanim zacznie się rzucać oskarżenia, należy się dobrze przygotować, i postawić naprawdę mocne argumenty...
__________________
Shard, the Legend
retired
Shardzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem