Zobacz pojedynczy post
stary 18-08-2011, 12:16   #43
owulacja
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 08 2011

Posty: 4
Domyślny

Może to co napisze nie będzie nikogo interesować ale..
Przypadkowo w sieci trafiłem na ten temat i po przeczytaniu wszystkich postów, po prostu muszę zabrać głos , w tym celu stworzyłem konto - dodam że nie gram w tibie od 2 lat.

Z większości wypowiedzi wynika, że Tibia traci graczy z powodu utraty klimatu i podpisuje się pod tym rękami i nogami. Do dziś pamiętam jak zacząłem grać w tibie (7.6) na Ruberze, i ludzie naprawdę lali na lvl. Mieliśmy świetną guildie która nie robiła nic poza staniem całymi dniami pod GH, rozmowami, kupowaniem nowych mebli do GH i botowaniu uh makerów. Tak jak jeden z kolegów 'wyżej' napisał, wtedy nikomu to nie przeszkadzało, że ktoś miał UHmakera, wpadało z tego trochę grosza dodatkowo. Ja i większość kumpli mieliśmy po 1 uh makerze i to w zupełności wystarczało żeby opłacić GH - Suntower chyba się nazywał - i podróżować miedzy miastami. Pamiętam że wtedy członkowie guildi mieli pacc i potrafiliśmy przez 90 dni pacca nie wbić lvl, a każdy wiedział że jeśli pójdzie pod gh ktoś tam będzie zawsze stał i będzie można pogadać. Zwiedzanie nowych miejsc, i nowych miast było nielada zabawą kiedy szło się ekipką, a gpsem była mapka z Tibia.pl właśnie.

Ciężko jest mi tak naprawdę oddać uczucia które przywołują te wspomnienia.
Mam jedno pytanko, czy obecnie jest jakiś ots który jest stabilny i gracie tam zamiast siedzieć na obecnej tibii?

Pozdrawiam wszystkich starych wyjadaczy !
owulacja jest offline   Odpowiedz z Cytatem