Zobacz pojedynczy post
stary 18-08-2011, 15:21   #45
Jagred
Użytkownik Forum
 
Jagred's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2008
Wiek: 37

Posty: 375
Profesja: Elder Druid
Świat: Premia
Domyślny

Tibia nigdy nie upadnie bo nie bedzie nigdy przynosic strat.
Wystarczy jeden fizyczny serwer i łacze zeby wszystko utrzymac. CipSoft nawet jesli przestanie inwestowac w tibie to serwerow nie zamkna bo bedzie 100+ ludzi ktorzy beda cieszyli sie ze maja wolne expy i beda tluc i placic za pacc. a cipSoft zacznie pracowac nad innymi projektami.

Cytuj:
Racja! Siedziało się całymi dniami pod GH, o lvlu się nie myślało, robiło się runy, czasami jakiś wypad za miasto ;D expiło się na larvach albo rotach ze skull staffem, lub tez na scarabach z monkami, na smoki chodziło się w 3 (i to 40 lvlami). Albo idąc do Venore, też postrach, czy po drodze ktoś nie polurował GS'ów. ;D Wczoraj robiąc porządki w szufladach, znalazlem RK do Palka na Candii, którym nie grałem 2 lata (właściwie to tyle również w Tibię nie grałem), odzyskałem, zalogowałem się z czystej ciekawości i naprawdę nie wiedziałem co robić.
Po prostu jestes za stary na to. Co stoi na przeszkodzie zeby isc znow na larvy ze skull staffem? To ze sie nie chce tobie po prostu. Kiedys sie fajnie w to bawilo. Teraz to nudne jest. Kiedys sie fajnie klockami bawilo. Teraz sie nudza za szybko. I to nie temu ze klocki sie zmienily ale starszy jestes. Myslisz ze jak taki 10 latek pierwszy raz do veno wchodzi nie czuje podniecenia i zwiedza caly dzien miasto?
__________________
Zamierzasz odpowiedzieć na mojego posta?
Błagam Cię, napisz inteligentnie albo nie pisz wcale.

Ostatnio edytowany przez Jagred - 18-08-2011 o 15:24.
Jagred jest offline   Odpowiedz z Cytatem