Zobacz pojedynczy post
stary 18-08-2011, 21:03   #46
owulacja
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 08 2011

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Po prostu jestes za stary na to. Co stoi na przeszkodzie zeby isc znow na larvy ze skull staffem? To ze sie nie chce tobie po prostu. Kiedys sie fajnie w to bawilo. Teraz to nudne jest. Kiedys sie fajnie klockami bawilo. Teraz sie nudza za szybko. I to nie temu ze klocki sie zmienily ale starszy jestes. Myslisz ze jak taki 10 latek pierwszy raz do veno wchodzi nie czuje podniecenia i zwiedza caly dzien miasto?
Wydaje mi się że nie w tym rzecz. Obecny klimat tibii wymusza wyścig szczurów i tak naprawdę ciężko jest dobrać ekipę znów która mogła by stać całymi dniami pod gh (to podaję jako przykład). Dodam jeszcze że chociaż nasza guildia nie robiła jakiś efektywnych huntów i nie scorowała uber-questów, to znało nas całe Carlin za tego czasu bo byliśmy znani z tego, że jeśli ktoś przeskrobał coś w mieście lub na foldzie (np zabijanie low lvli itp) to świadek takiego zdarzenia (bądź ofiara) mogła zawsze znaleźć pomoc pod naszym gh, a my z chęcią biegaliśmy za skulami .

Podsumowując moją myśl wydaje mi się, że nie którzy nie wyrośli z Tibii, po prostu dorośli do tego że wyścig szczurów nie ma sensu i ta gra jest fun tylko (dla mnie) w sytuacji/-ach jakie przytoczyłem powyżej.

Pozdrawiam !
owulacja jest offline   Odpowiedz z Cytatem