Zobacz pojedynczy post
stary 08-07-2010, 21:00   #95
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Co jest tolerowane jest wynikiem systemu moralnego , w starożytnym Rzymie byśmy o tym nie dyskutowali.
Nie.
Popatrz, za czasów starożytnego Rzymu homoseksualizm był akceptowany. Wraz z upadkiem Rzymu, upadła też ta akceptacja... a wraz z tym rosła popularność chrześcijaństwa. Ja tu widzę pewną analogię, o której wspomniałem już wcześniej. Bo przecież Bóg stworzył kobietę i mężczyznę (co zostało zapisane w jakiejś książce), to niepodważalny dowód, na pewno. Swoją drogą, to nie homoseksualiści, a księża gwałcą dzieci Rzeczywiście, wybrańcy Boga.

Cytuj:
No rzeczywiście to ,że go zapłodni tatuś nie robi mu żadnej różnicy a tym bardziej potomstwu , które z tego wyjdzie.
Mówiłem o podłożu psychicznym i istocie fizycznej samej jednostki.

Cytuj:
Dodatkowo , jeszcze mamy Hiv
Którym można się zarazić też przez kontakt kobieta-mężczyzna, no rzeczywiście świetny argument, wykorzystywany tylko przez ludzi chcących zrzucić na homo całe zło.

Cytuj:
ale jego instynkt , hormony nadal zmuszają go do seksu ,żeby się rozmnażać mimo tego ,że nie może. On myśli tylko o przyjemności ale natura zrobiła tak ,żeby wszystko działało w kierunku rozmnożenia.
A ksiądz to już jest poza mocą tej wszechmocnej natury?
No i nieźle się ta natura spisała, w ogóle dając możliwość bycia bezpłodnym. To tak jakbym wsadził pranie do prali i zamiast proszku do prania dosypałbym pieprzu.

Cytuj:
wytłumacz niski przyrost naturalny w krajach europejskich.
Bo INTELIGENTNI ludzie zauważają, że ludzi jest o wiele za dużo. Co za dużo to nie zdrowo. Poza tym o przyczynach ujemnego przyrostu naturalnego uczy się w gimnazjum na geografii, więc chyba niespecjalnie uważałeś.

Cytuj:
Problem polega na tym czym jest ta woda w tym mózgu ? Każde dziecko trzeba uczyć pewnych zachowań nawyków żeby przetrwało w danym społeczeństwie.
Tak, ale dziecko powinno mieć wybór, a nie od dziecka być nauczanym jedynej-słusznej-racji. Myślisz, że czemu chrzest jest tak wcześnie? "Bo jak umrą jako małe dzieci to pójdą do nieba"? Akurat.

Cytuj:
A gdzie ja przecze temu , właśnie potwierdziłeś to co myśle. Teoretycznie pedofilia jest bardziej normalna od homoseksualizmu.
To ciekawe, kogo ludzie znienawidzą bardziej - pedofila czy geja.

@down: Skoro ci się nie podoba to tu nie wchodź. A skoro robisz to wbrew sobie, to chyba masz problem.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 08-07-2010 o 21:28.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem